Kripto paralarda sular durulmuyor! Peki altcoinlerde son durum ne?

Son günlerde oldukça hareketli olan altcoin’lerdeki son durumu sizler için listeledik. Bakalım kripto para piyasasında son günlerde neler yaşanmış?

Kripto paralarda sular durulmuyor! Peki altcoinlerde son durum ne?

Bilindiği üzere son günlerde kripto para piyasasında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bilmeyenler için ise yazımızın devamında kısaca bahsedeceğiz. Ardından günün en çok değer kazanan ve en çok değer kaybeden altcoinlerini inceleyeceğiz.

Kripto paralarda sular durulmuyor! Peki altcoinlerde son durum ne?

Son günlerde kripto para tarafında sıcak gelişmeler yaşanıyor ve bizler de Teknolojioku ekibi olarak bu gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Elon Musk Tesla otomobil satışlarında Bitcoin kullanmayı askıya aldığını duyurmuş ve Musk'ın bu açıklamasının ardından Bitcoin ve bazı altcoin fiyatlarında ciddi oranlarında düşüşler görülmüştü.

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin, Shiba Inu (SHIB) Uniswap (UNI) havuzundaki likiditenin %95’ini satması sonrasında ise Shiba yüksek oranda değer kaybetmişti. Vitalik Buterin'in bu satıştan elde ettiği gelir ile Ethereum (ETH) aldığı çıkan iddialar arasındaydı. İddialar doğru olabilir, zira Ethereum (ETH) son 24 saat içinde %10,38 değer kazanmış durumda.

Diğer yandan ise, çekmiş olduğu Vine videoları ile ünlenen bir Influencer olan Amanda Cerny, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım ile Atari token (ATRI) aldığını açıkladı, bakalım bu açıklamanın Atari token (ATRI) üzerinde bir etkisi olacak mı? İlerleyen zamanda göreceğiz.

Kripto paralarda sular durulmuyor! Peki altcoinlerde son durum ne? - Resim : 1

Peki altcoin tarafında son durum ne? En çok değer kazanan ve en çok değer kaybeden altcoinler hangileri? Gelin şimdi de bu soruların cevabına göz atalım.

Altcoin tarafında ise en çok değer kazanan ilk 5 kripto para birimi şu şekilde;

  1. Aeron - ARNX (Değişim: + %672.09)
  2. DOGGY - DOGGY (Değişim: + %463.85)
  3. Easticoin - ESTI (Değişim: + %404.16)
  4. Alaska Inu - LAS (Değişim: + %347.25)
  5. Metric Exchange - METRIC (Değişim: + %228.80)

Altcoin tarafında ise en çok değer kaybeden ilk 5 kripto para birimi ise şu şekilde;

  1. GOAT Zuckerberg - ZGOAT (Değişim: + %64.09)
  2. O3Swap - O3 (Değişim: + %60.53)
  3. SeChain - SNN (Değişim: + %58.75)
  4. Kindcow Finance - KIND (Değişim: + %57.58)
  5. AAVEDOWN - AAVEDOWN (Değişim: + %41.84)

Patlamaya hazır olan, sıradaki 5 kripto paranın hangileri olacağı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.