Kripto Para

Elon Musk tweet attı Dogecoin yine tavan yaptı

Elon Musk’tan dengeleri değiştirecek Dogecoin sorusu. Tesla ve Dogecoin yine mi beraber hareket edecekler ?

Elon Musk tweet attı Dogecoin yine tavan yaptı

Elon Musk Dogecoin ile ilgili yine gündemi değiştirecek bir Tweet paylaştı. Takipçilerine Twitter’da Doge ile Tesla satın almak ister misiniz? sorusu ile bir anket paylaştı. Takipçilerden ise çok net bir sonuç geldi. Katılımcıların yüzde 76’sı Tesla’nın Dogecoin kabul etmesini savundu.

Yaptığı açıklamalar ve paylaştığı tweetler ile gündem olmaya devam eden Elon Musk yine bir sabah haberi ile kripto para piyasasında adından söz ettireceğe benziyor. Dogecoin ile ilgili anket paylaşan Elon, Tesla üzerinden Dogecoin'de hareket gerçekleştireceğe benziyor.

Tesla Dogecoin kabul etsin mi ?

Kısa sürede 1 milyondan fazla cevaplanan ankette sonuç aşağıdaki şekilde gerçekleşti ve yine Doge hakkında yatırımcılar umutlandı.

Elon Musk tweet attı Dogecoin yine tavan yaptı - Resim : 1

Ankete katılanların %76 gibi yüksek bir bölümü olumlu yanıt verirken az bir kısım olumsu yanıt verdi.

Musk’ın bu tweetinin uzay seyahati şirketi SpaceX‘in Dogecoin kabul edeceğini açıklamasından sonra gelmesi manidar olarak açıklandı.

Güncel Dogecoin fiyatı bu haberden sonra 0.522 dolardan işlem görüyor.

Hal böyle olunca yatırımcılar ve takipçiler yine bir algı operasyonu mu sorusunu sormaya başlayacaklar. Ne dersiniz sizce ? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Hasan
Bunun kumarına hala iştirak edenler var hayret ediyorum. Tam üç kağıt bunun ürettiği hiçbirşey ne alınır ne kullanılır. Bu spaceX projesindede kimbilir ne üç kağıt var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.