SHIB için 10X tahmini geldi! İşte 2023 fiyat tahmini

Kripto para piyasası şu sıralar zor günlerden geçiyor. Fakat 2023 ile birlikte SHIB başta olmak üzere pek çok altcoin’in değer kazanması bekleniyor. İşte detaylar.

SHIB için 10X tahmini geldi! İşte 2023 fiyat tahmini

Kripto para sektöründe işler pek de yolunda gitmiyor. Sektörü az çok takip edenlerin de bildiği üzere 2021 yılı Mayıs ayında pek çok kripto para rekor kırmıştı. O dönemde Bitcoin 65 bin dolara yelken açmış pek çok altcoin de yeni ATH’lar belirlemişti.

Geçen süre içerisinde hemen hemen bütün kripto para birimlerinde büyük değer kayıpları yaşandı. Bu değer kayıplarının önüne geçmek ne yazık ki mümkün olmadı. Hali hazırda Bitcoin’in fiyatı 20 bin doların da altını görmüş durumda. Ethereum ise 1300 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

SHIB için 10X tahmini geldi! İşte 2023 fiyat tahmini

Peki Türkiye’de önemli bir yatırımcı kitlesi bulunan SHIB için nasıl bir senaryo ön görülüyor? Hemen belirtelim. Twitter’da kripto para doktoru olarak bilinen bir fenomen, SHIB’ın 2023 yılında yeni rekorlara yelken açabileceğine dikkat çekmiş.

Fenomenin iddiasına göre SHIB fiyatı 2023 yılı içerisinde şimdiki değerinin 10 katına erişecek. Fakat bu ne zaman gerçekleşir bilemiyoruz. Yani net bir tarih verilmiş değil. Bu yükseliş 2023’ün ilk yarısı mı yoksa ikinci yarısı mı yaşanacak bilmiyoruz.

Yine de Shiba Inu yatırımcılarının tedbirli olmasında yarar var. Şimdilik panik satışı yapmadan beklemek en doğru seçenek gibi görünüyor. Yine de bekleyip göreceğiz.