Kripto Para

Türkiye'de Bitcoin ailenin canını aldı!

Antalya'da bir ailenin yok olmasına Bitcoin'in neden olduğu ortaya çıktı. Önce ailesi sonra kendisini öldüren şahısı Bitcoin mahvetmiş.


Kripto para birimlerinin sükse yapması ve parası olanın parasını katlaması, herkesi bu alana yöneltmişti. Küçükten de olsa gireyim bu pazara diyenlerin yanı sıra, malını mülkünü ve birikimini buraya yatıranlar oldu. Ancak Bitcoin her zaman yüz güldürmüyor. Antalya'da 4 kişinin hayatını kaybetmesine Bitcoin'in neden olduğu ortaya çıktı.

Antalya'da önce ailesinden üç kişiyi öldüren daha sonra da kendini öldüren Mustafa Gider'in halası bugün çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hala Nimet Güler, yeğeninin ölümüne Bitcoin'in neden olduğunu açıkladı. Peki, Bitcoin bir aileyi nasıl mahvetti? 

Nimet Güler; "Yeğenim (Mustafa Gider) otelde fotoğrafçılık yapıyordu. Bu çalıştığı süre içinde 250 bin lirası vardı. Bitcoin yüzünden önce 250 bin TL'sini, daha sonra 65 bin TL ve arabasını, en son ise arkadaşından aldığı 35 bin TL'yi kaybedince bunalıma girdi. Sorunlar yaşamaya başladı. Arkadaşı alacağı olan 35 bin TL'yi istemiş. Parayı geri veremeyince bunalıma girmiş ve sonu böyle oldu. Yeğenimi Bitcoin yaktı. Artık bunu fakirler oynamasın. Bitcoin zenginlerin, parası olanların oynaması gereken bir şey. Değilse o bunları yapacak bir çocuk değildi." açıklamasında bulundu.

Bitcoin pazarı burada bir ölçüt olmamalı. Piyasadaki tüm yatırım araçlarına bu şekilde giriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer yatırım yapacaksanız elinizdeki kaybettiğinizde hayatınızdan büyük şeyleri kaybetmeyeceğinizi ölçmeniz ve bu dengeyi kurmanız gerekiyor. Özellikle borç ile yatırım yapmak şu piyasada oldukça mantıksız görünüyor.

Yorumlar
fucker
Artık bunu fakirler oynamasın.demiş..250 bin + araba + 65bin + 35bin borç..zenginlik değil mi bu?
Cevapla
Mustafa görüşken
Bitkoin ne halt olduğu belli değil kimse macera aramasın borsa daha güvenli
Cevapla
Osman
Sabrın yoksa ikiside zarar ettirir
Ferdi
Şimdi suçu herkese keserler 😃
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.