Kripto Para

Yapay zeka, 2023 sonu için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin etti!

Yapay zeka, 2023 sonu için, ERC-20 belirteci Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin ediyor!

Yapay zeka, 2023 sonu için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin etti!

ERC-20 belirteci Shiba Inu ( SHIB ), yüksek büyüme potansiyeli nedeniyle perakende yatırımcılar arasında piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Yapay zeka, 2023 sonu için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin etti!

Kripto para piyasası popülaritesini artırmaya devam ederken, yatırımcılar SHIB gibi varlıkların potansiyel fiyatını tahmin etmenin yollarını arıyor. Kullanılan yöntemlerden biri, diğerlerinin yanı sıra, modellerin tarihsel fiyatlar, işlem hacimleri, piyasa değeri, sosyal medya duyarlılığı ve haber makaleleri dahil olmak üzere çeşitli veri kaynaklarına dayanan yapay zekadır.

Yapay zeka modelleri, büyük veri kümelerini analiz etmek ve gelecekteki eğilimleri tahmin etmeye yardımcı olabilecek kalıpları belirlemek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanır. Finbold, 2023'ün sonu için SHIB fiyatını tahmin etmek için CoinCodex'in makine kendi kendine öğrenme teknolojisi tarafından yapılan projeksiyonları topladı.

24 Şubat'ta alınan verilere göre, Shiba Inu'nun 31 Aralık 2023'te 0,000008451 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Yapay zeka, 2023 sonu için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

SHIB 2023 sonu tahmini. Kaynak: CoinCodex

Özellikle tahmin, meme tokeninin yayınlandığı tarihte işlem gördüğü 0,000013 dolardan %-34'lük bir düşüşü temsil ediyor. Ancak, bu tahminlerin piyasa koşullarına ve diğer öngörülemeyen olaylara bağlı olarak değişebileceğini belirtmek önemlidir.

Shiba Inu fiyat analizi

Basın zamanında SHIB, yaklaşık %1,12'lik günlük kayıplar kaydederek 0,00001303 $'dan işlem görüyordu. Haftalık grafikte Shiba Inu neredeyse %1 düştü.

Yapay zeka, 2023 sonu için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

SHIB yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SHIB büyüme faktörleri

Gelecekte SHIB fiyatını etkileyebilecek potansiyel bir faktör, kripto para birimlerinin genel olarak benimsenmesidir. Daha fazla insan kripto ile ilgilenip yatırım yapmaya başladıkça, SHIB'e olan talep artabilir ve bu da daha yüksek fiyatlara yol açabilir.

Ayrıca, SHIB'i içeren herhangi bir büyük gelişme veya ortaklık da değerini artırabilir. Örneğin, Shiba Iny topluluğu, Shibarium adlı katman-2 ölçekleme çözümünün piyasaya çıkmasını dört gözle bekliyor. Herhangi bir çıkış tarihi teyit edilmemiş olsa da Shibarium, ağa getireceği iyileştirmeler nedeniyle en çok beklenen etkinlikler arasında yer alıyor.

Yükseltmenin, işlemleri daha hızlı ve daha ucuz hale getirerek ekosisteme fayda sağlaması bekleniyor. Ayrıca, Shibarium ekosisteminde işlemleri yürütmek için Ethereum ( ETH ) ile birlikte çalışacak ve toplam yükü azaltacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.