Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polygon (MATIC) fiyatını tahmin etti!

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polygon (MATIC) fiyatını tahmin ediyor. Ancak, MATIC fiyatının sonuna kadar düşüş yoluna devam edebileceğini öngördüğü için kripto topluluğu karamsar olmaya devam ediyor.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polygon (MATIC) fiyatını tahmin etti!

Kripto para piyasasının çoğunluğunun yanı sıra, Polygon ( MATIC ) son haftalarda kırmızı dalgayı kullanıyor ve yapay zeka ( AI ), MATIC fiyatının sonuna kadar düşüş yoluna devam edebileceğini öngördüğü için kripto topluluğu karamsar olmaya devam ediyor.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polygon (MATIC) fiyatını tahmin etti!

Tesadüf eseri, CoinCodex'in kendi kendine öğrenme platformu, Polygon'un 1 doların altına düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu ve 31 Aralık 2023'te 0,463660 dolardan el değiştireceğini belirledi; Finbold tarafından 6 Mart'ta alınan verilere göre fiyat.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polygon (MATIC) fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

Poligon fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Bununla birlikte, yapay zekanın uzun vadeli tahmini, Polygon'un fiyatının 5,30 $'a veya bir yıllık bir süre boyunca yükseldiğini görüyor; bu, doğruysa, dijital varlığın baskı zamanındaki fiyatında %373,21'lik bir artışı temsil edecek.

Poligon fiyat analizi

Yayınlandığı sırada MATIC, son 30 günde %10,17'ye ek olarak, gün içinde %2,22, bir önceki haftaya göre %12,4 düşüş kaydederek 1,12 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, madeni para, yılın dönüşünden bu yana %47,57'lik istikrarlı bir artış biriktirmeyi başardı ve kendisini piyasa değerine göre ilk 10 madeni para arasında buldu.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polygon (MATIC) fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

MATIC yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Polygon ağ büyümesi

Bu arada, Instagram, Starbucks, Prada, Stripe, Reddit, Adobe, Adidas, Ulusal Futbol Ligleri (NFL) ve Walt Disney Company gibi büyük uluslararası markaların hepsi Polygon ile ortaklık kurduğu için MATIC ekosistemi hızla büyüyor.

MATIC ekibinin Polygon zkEVM (sıfır bilgili Ethereum Sanal Makinesi) üzerinde çalıştığı ve kilit geliştiricisi Jordi Baylina'nın yakın zamanda Solana'nın ( SOL ) kurucu ortağı Anatoly Yakovenko'nun aşağıdaki gibi ölçeklenebilirlik çözümlerini ele aldığına itiraz ettiği de belirtilmelidir.

Spesifik olarak, Yakovenko daha önce kanıtlayıcıların (Katman 1 ana ağına yayınlanan işlemlerin geçerliliğinden sorumlu Katman 2 öğeleri) altta yatan zincire ayak uyduramayacağını savundu ve Solana'nın çözümünün tek üretken çözüm olduğunu öne sürdü.

Buna cevaben Baylina, ZK-merkezli çözümlerin gerçek sınırlamaları hakkındaki kendi görüşlerinin yanı sıra anlaşmazlığını paylaştı ve Polygon zkEVM'yi, kökün tam olarak kanıtladığı 'paralel' ispat ağaçları oluşturmaya izin veren darboğazları olmayan esnek bir tasarım olarak vurguladı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.