Yerli kripto para borsası için yolun sonu

Yerli kripto para borsası faaliyetlerinin tümünü sonlandırdı. İşte tüm detaylar.

Yerli kripto para borsası için yolun sonu

Yerli kripto para borsası Coinzo, kullanıcılarına üzücü bir haber duyurdu. Bu sabah saat 09:00 itibarıyla işlemlerini durduran Coinzo kullanıcılara detaylı bir açıklama sundu.

İşlemlerini durduran şirket kullanıcılarına para çekmeleri için yeterli süreyi tanıyacak. Destek ekibi de bu süre zarfında müşterilere yardım etmeye devam edecek. Coinzo kullanıcıları 6 ay daha platforma erişebilecek. Bu süre zarfında kullanıcılar TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecekler.

Yerli kripto para borsası faaliyetlerinin tümünü sonlandırdı

Yerli kripto para borsası için yolun sonu - Resim : 1

Şirket konuyla ilgili resmi bir açıklama yaptı. Yapılan açıklama şu şekilde:

"Değerli Coinzo Kullanıcıları,

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak 2018 yılından beri faaliyet içinde olduğumuz dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık. www.coinzo.com’a erişim 6 ay süresince açık olacaktır.

Kullanıcılarımız bu süreç içerisinde TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecek, alım/satım işlemleri hariç tüm özellikleri kullanabileceklerdir.

Coinzo platformunda alım/satım işlemleri 11 Ekim 2021 Pazartesi saat 09:00 itibariyle durdurulmuştur. Faaliyet sonlandırma süreci için ilgili kurumlara bilgi verilmiştir. Destek ekibimiz bu süre boyunca kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir. Süreç hiç bir kullanıcımızın mağdur olmaması için özenle yönetilecektir.

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak kullanıcılarımızın karşısına yine “kripto para ve blockchain” sektöründe yeni projelerle çıkmayı hedeflemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Coinzo Ekibi"