Kripto Para

Yerli kripto para geliyor!

Türkiye’de kripto para borsasında hareketli günler yaşanıyor. Yeri kripto para büyük yatırım ile geliyor.

Yerli kripto para geliyor!

Kripto para borsasındaki güvensizliği ortadan kaldırmak için 70 yazılımcının altyapısını kurduğu 4 milyon dolar yatırım yapılan yerli kripto para çok yakında geliyor. Yatırımcıyı korumak için birçok önlem alınan sisteme gelin yakından bakalım

Türkiye’de son günlerde kripto para borsalarındaki olumsuz haberlerin ardından olumlu bir haber nihayet geldi. Kripto para borsalarındaki en büyük sorunların başında kullanıcıların zamanında istediği zaman işlemlerini sonlandıramaması geliyor.

Acil durumlarda borsaya giriş yapamayan kullanıcılar bu sebeple mağduriyetlerini her daim dile getiriyorlar ve bu kullanıcıların ciddi para kayıplarına neden oluyor finansal olarak zarar görüyorlar.

ABStocks kripto para borsası

70 yerli yazılımcının altyapısını hazırladığı ve 4 milyon dolar yatırım yapılan ABStocks, yatırımcıyı koruyacak birçok önlemler paketi ile önümüzdeki ay piyasaya hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. ABStocks kripto borsası yatırımcısı ve AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, ‘’70’e yakın Türk yazılımcının 2 yıllık bir sürenin ardından geliştirdiği ABStocks, uluslararası güvenlik sertifikasyonları standardı ve arkasında duran güçlü holding yapısı ile kripto borsalarına girecek’’ açıklamasını paylaştı. ABStocks yatırımcısının güçlü yapısı ile AB Grup Holding olduğunu bildirdi.

Muhsin Bayrak, bu alanda bugüne kadar yaklaşık 2 yıllık süre zarfında 4 milyon dolar yatırım yaptıklarının altını çizdi. Sektördeki sıkıntıların güven nezdinde giderilmesi, Türkiye’nin bu alanda güçlü ve güven veren bir ülke olmasını istediklerini belirtti. Bayrak 4 ülkede 2 milyar euro yatırımları olduğunu güven veren bir firma olduklarını belirtti. Yakın zamanda AB Grup Holding’in gücünü kullanarak Avrupa ve Amerika’ya açılmayı planlıyoruz dedi.

31 Mayıs tarihi itibariyle ABStocks’u hayata geçireceklerini belirten Muhsin Bayrak, “Son günlerde yaşanan talihsiz gelişmelerle halkımızın sektöre karşı kaybettiği güveni ABStocks tekrar kazandıracak ve sadece Türkiye’de değil tüm dünyada sektöre güven veren bir firma olacaktır” dedi.

ABStocks kripto para borsası nasıl olacak?

ABStocks ’ta stop loos olacak. Yani yatırımcıların kaybını sınırlı tutmak için geliştirilen sistem olarak açıklanabilir. Bu sayede kullanıcıların zarar germesinin engelleneceği açıklaması yapıldı. Borsanın saniyede 1 milyon işlem yapabilme kapasitesinin olduğu ayrıca bildiriliyor.

Türk yazılım mühendislerinin geliştirdi sistemde güvenle önem verildiği belirtiliyor. Ayrıca ABStocks ’da Türkiye’de henüz kullanılmayan soğul cüzdan uygulamasının da olacağı gelen bilgiler içerisinde.

Türkiye’de ilk kez kripto para borsasının arkasında bir holding garantör olacak ve yakında dijital parasını piyasaya sürecek. ABGCoin adı verilecek paranın ABStocks ile aynı anda alım satıma açılması bekleniyor. Türkiye kripto parası hangi değerden işle görecek ve kimler açıklama yaparak değerini belirleyecek? Merak ediyor musunuz?

Yorumlar
Hasan
Piyasada daha düne kadar 8900 adet kripto para vardı bugün itibariyle yaklaşık 10.000 önüne gelen para çıkarıyor iyice ayağadüimüş
Cevapla
Ali Kemal
Türk milletini kazıklamadıkları bi bu yöntem kalmıştı zaten burdanda kazıklasınlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.