Mobil

3D ekran amiral gemisi bu firmadan gelebilir!

Amazon 3D ekran akıllı telefon üretebilir.

3D ekran amiral gemisi bu firmadan gelebilir!

Ucuz tabletiyle popüler olan Amazon diğer pazarlardan da pay almayı düşünüyor olacak ki çeşitli ürünler piyasaya sürmek için kolları sıvadı. Söylenenlere göre Amazon, aralarında iki akıllı telefon ve bir adet müzik dinlenebilecek cihazın bulunduğu bir dizi yeni cihazla kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Kaynaklara göre bu cihazlardan biri üç boyutlu ekrana sahip yüksek özellikli bir akıllı telefon olacak. Bu telefon retina izleme teknolojisi sayesinde akıllı telefondaki görüntülerin hologram gibi ekran üzerinde yüzeceğini ve her açıdan üç boyutlu bir görüntü olarak izleneceği söyleniyor. Akıllı telefonun ayrıca gözle kontrol etme yeteneğine sahip olacağı da iddialar arasında.

1368357782_3d-kindle-phone.jpg

Haberi sızdıran kaynaklar, Amazon'un akıllı telefon ve video modeminin yanısıra, müzik dinlenebilecek bir cihaz ve üç boyutlu ekrana sahip üst segment akıllı telefonun da bulunduğunu belirtti.

Amazon'un gelecek aylarda bu cihazların bazılarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak söylenenlere göre maliyetine göre bazıları ertelenebilir de.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.