Mobil

AdAway ile reklamlardan kurtulun!

Android de uygulama içi reklamlardan kurtulmak istiyorsanız bu uygulamayı denemeniz de yarar var.


AdAway açık kaynak kodlu Android için Hosts dosyası kullanılarak reklam engelleme ugulamasıdır. AdAway ile artık tüm reklamlardan kurtulabilirsiniz. Genellikle ücretsiz uygulamaların içerisinde görünen ve görünümü oldukça bozduğu yetmezmiş gibi uygunsuz içeriklerde gösterebilen tüm reklam eklentilerini engelleyebilirsiniz. Tüm reklam ve servislerini tanır, hatta veritabanı güncelleme özelliği sayesinde yeni çıkan reklamların kontrolünü de elinizde bulundurabilirsiniz. 

1383133629_img20131030133851.jpg

Telefonunuzdaki reklamlardan sıkıldıysanız, bu uygulama tam size göre. Programı yükledikten sonra hosts dosyalarını indir deyin, restart isteğine evet deyin telefon yeniden başlatılacak ve sonra reklamlardan kurtulmuş olacaksınız. 

ÖNEMLİ NOT: Bu uygulamayı kullanabilmek için cihazının Root yetkisine sahip olması gerekmektedir. Arada uygulamaya girip reklam veritabanı güncellemesi yapın ki, yeni çıkan reklam servislerinide engellemeniz kolay olsun.

İndirmek için

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.