Mobil

AirPods Pro 2 özellikleri ile rakipsiz olacak

Apple'ın önümüzdeki yıl tanıtması beklenen AirPods Pro 2 hakkında ilk detaylar geldi. Bu kulaklık özellikleri ile rakipsiz olacak.

AirPods Pro 2 özellikleri ile rakipsiz olacak

Apple'ın bu yıl AirPods Pro'ya benzer tasarıma sahip, daha kısa gövde, değiştirilebilir kulak uçları ve iyileştirilmiş pil ömrüne sahip 3. nesil AirPods modellerini tanıtacağı söyleniyordu. AirPods 3 daha tanıtılmadan bugün ise AirPods Pro 2 için söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

AirPods Pro 2 özellikleri ile dikkat çekecek

AirPods Pro 2'nin daha küçük bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor. Önümüzdeki hafta tanıtılacak olan Beats'in yeni kulaklıkları gibi tomurcuk yapıda olması beklenen AirPods Pro 2 özellikleri ile rakipsiz olacak diyebiliriz.

Apple'ın yani kablosuz kulaklığında yine şeffaf mod ve ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği yer alacak. Ancak bu özellikler ilk nesile göre daha iyi bir şekilde çalışacak.

Yeni kulaklıkta sürücüleri de yenileyecek olan Apple, muhtemelen yüksek çözünürlüklü sesi iletmek için AAC codec'in yanında ALAC codec'ini de destekleyecek. Ayrıca bu kulaklıkta aktivite takibi ve kalp atış hızını ölçmek için sensörlerin de yer alacağı söyleniyor.

AirPods Pro 2

Raporda ayrıca Apple'ın şu anda ikinci nesil AirPods Max üzerinde çalışmadığını, ancak gelecekte ek renk çeşitleri sunabileceği ifadeleri yer alıyor. Daha önceki söylentilere göre Apple; HomePod, FaceTime kamera ve Apple TV özelliklerini birleştiren bir ekran ve cihaza sahip yeni bir HomePod üzerinde de çalışıyor.

Apple'dan önümüzdeki yıl görünüşe göre birden fazla yeni ürün göreceğiz. Cupertinolu teknoloji devi pas geçtiği 2020 yılının acısını 2022'de çıkaracak gibi görünüyor.

Yorumlar
Kamil
Fiyattada takipsizminacaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.