Altın rengi iPhone X geliyor

Apple resmi olarak açıklamasa da altın renkli bir iPhone X'a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete düştü.

Altın rengi iPhone X geliyor

Apple'ın bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen altın renkli iPhone X fotoğrafları sızdırıldı. ABD'de bulunan ve akıllı telefonların satışa sunulmadan önce bildirilmesi zorunlu olan Federal İletişim Komisyonu (Federal Communications Commission - FCC) sızdırılan fotoğraflara göre Apple'ın altın renkli bir iPhone X üzerinde denemeler yaptığı görülüyor.

Halen iPhone X modelleri uzay grisi ve gümüş renk seçenekleriyle satılıyor. Fotoğraflarda telefonun rengi net biçimde görünüyor. Hem ön hem arka görüntülerinin yer aldığı fotoğrafların kimin tarafından sızdırıldığı bilinmiyor. 

Altın rengi iPhone X geliyor - Resim : 1

Yeni altın renk seçeğinin resmi olarak gelip gelmeyeceği şimdilik net değil. Ancak eğer bu fotoğraflar gerçekten Federal İletişim Komisyonu'ndan sızdırıldıysa konunun ciddi olduğunu ve kısa bir süre sonra bu renk seçeneğini resmi olarak raflarda görebileceğimizi belirtelim.

Geçen yıl düzenlenen Apple etkinliğinde de iPhone X modelinin altın renk seçeneğinin olacağı iddia edilmiş ancak Apple böyle bir modeli hiçbir zaman satışa sunmamıştı.