Mobil

Amazon, yeni tabletini 3. çeyrekte duyuracak

8.9-inlik Kindle Fire HD ile beklediği satışları elde edemeyen Amazon, yeni tabletinde tekrar 7-inçe dönecek.

Amazon, yeni tabletini 3. çeyrekte duyuracak

Digitimes, Amazon’un yeni nesil Kindle Fire tableti hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu. İddia edilene göre tablet üçüncü çeyrekte, temmuz ya da ağustos döneminde resmiyet kazanacak. Şirket son olarak geçtiğimiz yıl Kindle Fire HD ve Kindle Fire HD 8.9 modellerini kullanıcıların beğenisine sunmuştu.
1364024858_kindle-fire-hd-7-635x392.jpeg

Yeni tabletin 7-inç boyutunda olacağı ön görülüyor. Bakıldığı zaman şirketin 8.9 –inçlik tableti kullanıcılar arasında fazla ilgi görmezken; Amazon, tabletin fiyatında indirme gitmişti. Kullanıcılar arasında özellikle daha küçük boyutta tabletlerin daha fazla ilgi gördüğü de bilinen bir gerçek.

Teknik özellikler noktasında yeni tablet hakkında henüz hiçbir detay yok. Süreç içerisinde tablet hakkında detayların geleceğini düşünüyoruz. 7-inç faktörünü bu yıl devam ettirecek şirket, aynı zamanda akıllı telefon duyurmayı da planlıyor. Amazon’un Kindle telefonu için son dönemde dedikodular bir hayli artmışken, resmi tanıtım için yılın ikinci yarısı işaret ediliyor.

Yorumlar
Misafir
kindle e book dehşet abd de 89 dolar sadece kitap okuyacaksan en iyi en hafif en sarjli
Cevapla
Sabirsizlikla bekliyoruz bakalim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.