Mobil

Android 8.0 ile Android 7.0 yüklü Galaxy S8 hız testinde kapıştı!

Android 8.0 Oreo ile Android 7.0 Nougat yüklü Galaxy S8 hız testinde kozlarını paylaştı. Bakalım güncelleme ile Galaxy S8 hızlanıyor mu?

Android 8.0 ile Android 7.0 yüklü Galaxy S8 hız testinde kapıştı!

Samsung, geçtiğimiz haftalarda Amerika, İngiltere ve Güney Kore'de Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo güncellemesinin Beta testlerine başlamıştı. Beta testine katılan kullanıcılara sunulan Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo, bugün Android 7.0 Nougat ile kozlarını paylaştı.

XEETECHCARE isimli YouTube kanalı, Android 8.0 Oreo yüklü Galaxy S8'i ve Android 7.0 Nougat yüklü Galaxy S8+'ı karşılaştırdı. Her iki cihazın ekran büyüklüğü dışında tüm donanımının birebir aynı olduğunu belirtelim.

Android 8.0 Oreo ile Galaxy S8'in hızında gözle görünür bir artış olduğu bu karşılaştırma videosu ile ortaya çıkıyor. Beta aşamasında olmasına rağmen Android 7.0 Nougat'a göre daha akıcı ve hızlı olan Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo güncellemesi, 2018'in ilk çeyreğinde Türkiye'ye gelecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.