Mobil

Android için Dead Trigger, zombi öldürme oyunu ücretsiz!

Zombi öldürme oyunu olan Dead Trigger artık Android için ücretsiz.


İnsanlar için ücretsiz bir şeyden daha iyisi yoktur. Özellikle ücretsiz bir yemek ilgi çekici olabilir ama eminiz ki en iyi oyunlardan olan bir zombi öldürme oyunu daha da çekici olacaktır.

Geçtiğimiz ay Dead Trigger zombi oyunu iOS ve Android platformları için yayınlanmıştı. Şimdi harika bir haber geldi ve 0,99 dolar ücretle oyun severlere sunulan Dead Trigger Android için ücretsiz olduğu açıklandı.

1342954555_dead-trigger.jpg

Oyuncunun oyundaki görevi zombileri vurmak ve oldukça popüler olan oyun testere, kamalı makineli tüfek, bıçak deniz motoru ve Amerikan batı tüfeği gibi başka silah seçenekleri ile birlikte güncellendi. Ayrıca oyunda Head-Flator X100 adlı bir araçta bulunuyor. Bu araç zombi kafalarını XXXL boyutlarında şişiriyor. Ayrıca Survival Area adında yeni birde mod eklenmiş.

Tüm bu harika güncellemelerin yanında Android için ücretsiz olarak açıklanma haberi de oyun severlerin daha da sevinmesine neden oluyor.

Oyunu buradan ücretsiz indirebilirsiniz!

Yorumlar
Misafir
süper oyun çok eğleniyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.