Mobil

Yeni iPhone hakkında bilmek istedikleriniz! (Video)

İşte Apple'ın büyük planı!


Yeni iPhone hakkında bir çok söylenti çıktı. iPhone çıkmadan bunların doğru olup olmadığı konusundaki gerçeği sadece zaman gösterecek. Videoda da izleyebileceğiniz gibi yeni iPhone hakkında şimdiye kadarki görüntüler ve duyumlar yer alıyor.

Öncelikle yeni iPhone'un 3.5 inç iPhone 4S'ten daha büyük bir ekrana sahip olacağını biliyoruz. Ayrıca iPhone'daki bataryanın iPhone 4S'ten daha az yer kaplayan bir yapısının olduğu ve daha çok pil ömrü sunacağı belirtiliyor. Evet iPhone kullanıcılarının en büyük problemlerinden birine cevap vermek artık Apple'ın boynunun borcu diyebiliriz.

1342953360_newiphone5ios6preordersaugust20127.jpg

Burada değinmek istediğim bir diğer konuda şu çıkan söylentiler ya da tartışmalar sadece 'telefon'la ilgili. Daha büyük ekran, daha iyi kamera, hızlı bağlantı, ya da harita uygulaması. Peki diğer yandan bu telefonun iPhone 5 olarak isimlendirilmesi bir yanılgı olamaz mı? Yeni iPhone'un iPhone Retina Display olarak çağırılma ihtimali yok mu ya da başka bir isim.

Evet belki de tek düzeliğiyle devam edecek ve 'daki beklentilerimiz gibi iPhone 5 olarak çıkacak. Fakat hangimiz Apple'ın değişik ve şaşırtıcı bir yola girmesini istemiyor?

Videoyu izlemek için tıklayın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.