Mobil

Android Jelly Bean hangi telefonlara geliyor?

Android Jelly Bean'un geleceğini doğrulayan firmalar haberimizde!


Geçtiğimiz günlerde Android 4.1 Jelly Bean'in kaynak kodunun ortaya çıkmasıyla birlikte telefon firmalarından güncelleme duyuruları da gelmeye başladı.

HTC firması, One X, One S ve One XL modellerinin Android 4.1'e yükseltileceğini onayladı. Firma, bu güncellemeler için herhangi bir tarih vermedi ve diğer telefonları hakkında da konuşmadı.

1342952009_sgs3-jelly-bean-title.jpg

Samsung firması, geçtiğimiz ay bir açıklama yaptı ve Android Jelly Bean'u hangi ürünlere getirebileceğini incelediğini bildirdi. Sammobile'in düşüncesine göre Galaxy S III, Ağustos veya Eylülde Jelly Bean güncellemesini alabilir. Galaxy S II ise Jelly Bean güncellemesi için ilk testleri geçmiş bulunuyor. Fakat Samsung tarafından bu konuda henüz bir onaylama gelmedi.

Bunların dışında Motorola, Asus, LG ve Sony'nin Android Jelly Bean güncellemesi planları hakkında yapacağı açıklamakullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Bunların haricinde birçok üretici, akıllı telefon ve tabletlerine hala Android 4.0'ı getirmeye çalışıyorlar.

Google'ın Galaxy Nexus tableti için sunulan Jelly Bean güncellemesi, yakın zamanda Nexus S ve Motorola Xoom Wi-Fi tablete de geleceği söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.