Mobil

Android için GT Racing: Motor Academy Free+

Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilen GT Racing: Motor Academy Free+ oyununu çok seveceksiniz.

Android için GT Racing: Motor Academy Free+

Android Market yeni ismiyle Google Play'in en iyi geliştiricilerinden Gameloft'un geçtiğimiz aylarda çıkardığı GT racing: Motor Acedemy Free+ Android oyununu tanıtacağız. Oyun kullanıcılar tarafından verilen puanlarla belirlenen oylamada 4.7 puan almayı başarmış durumda.

GT Racing: Motor Academy Free+ oyunu, Android işletim sistemli, sistem gereksinimi olarak 800 MHz işlemci ve 368MB RAM'e sahip telefonlarda çalıştırılabilir. Oyun market üzerinden kullanıcılara ücretsiz sunuluyor. Kullanıcılar tarafından en çok indirilen oyunlar arasında ilk 5'e girmeyi başarmış bir uygulama.

1331310155_motor-academy-free3-teknolojioku.jpg

Oyunun başlangıcında ilk olarak bizi Citroen C3 Picasso modeli karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların yapması gereken zorlu yarış etaplarını sırasıyla geçip yarışları kazanmak. Eğer elinizdeki model sizi tatmin etmiyorsa Vehicle Dealer bölümüne girerek yeni modelleri alabilme imkanınız var.

1331310169_motor-academy-free-2-teknolojioku.jpg

Arabamdan memnunum fakat yetersiz kalıyor bazı özellikleri diyorsanız yapmanız geren After Market bölümüne giderek arabanızın özelliklerini geliştirebilirsiniz. Fakat arabanızı değiştirmek veya mevcut arabanızı modifiye etmek istiyorsanız belirli seviyelere gelmeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz seviyeyi oyunun sağ üst kısmında belirtilen bölümden görebilirsiniz.

GT Racing: Motor Academy Free+ indirmek için;

Android için GT Racing: Motor Academy Free+ tanıtım videosu;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.