Mobil

Android için motor yarışı (SpeedMoto)

Android cihazlarınız için muhteşem bir motor yarışı!

Android için motor yarışı (SpeedMoto)

Android'li akıllı telefonlarda oyun keyfi kaldığı yerden devam ediyor. Bugün sizlere bahsedeceğimiz oyun SpeedMoto, 3,9M boyutu ile oyun severlere muhteşem bir motosiklet kullanımı sunuyor.

1340018561_11.jpgOyunu ilk yüklediğimizde karşımıza çıkan ekranda, oyuna özel menüler yer alıyor. New Game ile oyuna başladıktan sonra kullanımının ne kadar kolay olduğunu hemen farkedeceksiniz.

Oyun ufak boyutu ve rahat kullanımı ile yüklendiği telefon giriş seviyesinde bir akıllı telefon olsa dahi, kasmadan oldukça rahat bir şekilde oynanabiliyor. Oyunda kontrol olarak sunulan yöntem ise son derece pratik. Hız ibresinin oraya parmağınızla dokunduğunuzda motosiklet hızlanıp trafiğin arasında kayboluyor. Motosiklete yön vermek ise telefonu sağa ve sola yatırmayla ilişkilendirilerek son derece rahat bir kullanım sunulmuş durumda.
Google Play Store'da popüler ücretsiz oyunlar arasında ilk sıralara çıkmayı başaran bu oyunu hemen ücretsiz bir şekilde indirmek için: Google Play Store - SpeedMoto bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oyunumuza ait görüntüler için diğer sayfalara göz atabilirsiniz.

1340018839_unnamed.jpg

1340018888_unnamed.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.