Mobil

Android telefonlar 50 dolar oluyor!

Bu yıl içinde yaklaşık 50 dolar fiyat etiketine sahip akıllı telefonları yerel pazarda piyasaya sunacak.


Akıllı telefonların fiyatları indirime doğru gidiyor. Çinli akıllı telefon üreticileri, yılın ikinci yarısından itibaren indirimler yaşanıyor. Çinli firmalar bu yıl içinde yaklaşık 50 dolar fiyat etiketine sahip akıllı telefonları yerel pazarda piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Teknolojinin en çok etki ettiği akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte kullanıcıların sahip oldukları hizmetler de fazlalaştı. Mobil işletim sistemleri iOS ve Android kullanıcıları, Google Play ve AppStore gibi uygulama mağazaları sayesinde iş ve gündelik yaşantılarına uyum sağlayabilecek birçok uygulamaya hemen sahip olabiliyor.

1342723712_meizu-m9-android-smartphone.png

Yüksek uç telefonları satın almak o kadar da kolay değil. Bir iPhone 4S veya Samsung'un Galaxy S III'ünü alabilmeniz mümkün değilse daha uygun fiyatlı telefonlara yönelmek zorunda kalıyorsunuz. Bazı üreticiler ise bundan faydalanmak için uygun fiyatlı yüksek özellikli telefonlar üretiyor.

Yeni gelen bir habere göre Çinli akıllı telefon üreticileri, yılın ikinci yarısından itibaren bu yıl içinde yaklaşık 50 dolar fiyat etiketine sahip akıllı telefonları yerel pazarda piyasaya sunacak. 3G olacağı söylenen telefonların teknik özellikleri hakkında bilgi verilmemiş. Ayrıca cihazlarda, Wi-Fi ve GPS gibi özellikler de olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.