Mobil

Android telefonunuzda Vybe ile özel titreşimler oluşturun!

Vybe uygulaması ile oluşturacağınız özel titreşim seçenekleri rehberde kayıtlı kullanıcılara atayabiliyorsunuz.

Android telefonunuzda Vybe ile özel titreşimler oluşturun!

Android işletim sistemi, sahip olduğu açık kaynak kodları sayesinde kapsamlı özelleştirmelere izin vermenin yanında esnek bir platformdur. Üreticinin sunmuş olduğu özelleştirebilir arabirimin yanı sıra, üçüncü taraf geliştiricilerde hazırlamış oldukları özel romları kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sadece özel romlarla sınırlı olmayan bu platformda bazı özel uygulamalarda telefon içeriğinde, üreticinin sunmuş olduğu tercihlerin yanı sıra farklı seçenekler oluşturmaktadır.

XDA geliştiricilerinden moeedayazbutt isimli kullanıcının hazırlamış olduğu Vybe isimli uygulama, telefonlarda uzun süredir var olan özel zil sesi atama seçeneğini benzer şekilde özel titreşim uygulaması atamamıza olanak sağlıyor. Üstelik bu titreşimleri siz oluşturuyorsunuz.
1362921975_unnamed-1.jpg1362921983_unnamed-2.jpg

Titreşimler büyük dairesel bir alanda sanal bir butona dokunularak oluşturulup kayıt altına alınıyor. Bu esnada istediğiniz ritmi ve şiddeti oluşturabiliyorsunuz. Sonrasında ise oluşturduğunuz titreşim tonunu dinleyebilir, kayıt altına alabilir ve rehberdeki herhangi bir kullanıcıya atayabilirsiniz. Atayacağını özel melOdiler sayesinde telefonunuz sessizdeyken bile titreme çeşidine bağlı olarak, cebinizden çıkarmadan kimin aradığını öğrenebiliyorsunuz. Android 2.2 ve üzeri versiyonda çalışan uygulama hâlihazırda Play Store’da ücretsiz olarak yer almaktadır. Vybe uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
1362921998_unnamed-3.jpg1362922006_unnamed-4.jpg1362922031_unnamed-5.jpg1362922039_unnamed.jpg

Yorumlar
Memo03
Cok gereksiz, sacma...
Cevapla
yuri
herkes note 2 kullanıyor zaten dime
Cevapla
murat
ne kadar önemli sırf bu özellik için s3 alınır
Cevapla
Burak Kaya
Samsung Galaxy S III ve Galaxy Note II'de üretici tarafından sunulan bir destek. Ayrıca Samsung'un yazılım konusunda Android cephesindeki en iyi üretici olduğunu söyleyebiliriz. Android cephesindeki tek üretici Samsung değil ve Samsung'un Androidle çalışan onlarca telefonu mevcut.
Cevapla
yusuf
bu zaten note 2 de varki orjinal ozelligi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.