Mobil

Angry Birds Space için 10 yeni gezegen hazır!

Kızgın kuşlarla olan maceranız kaldığı yerden devam ediyor!

Angry Birds Space için 10 yeni gezegen hazır!

Tüm dünyada mobil kullanıcılarının vazgeçemediği oyunlardan birisi olan Angry Birds'ün son serisi Space bildiğiniz üzere ülkemizde ve dünyada aylar önce tanıtılmıştı. Oyun yine önceki seriler gibi milyonlara ulaşmış, yılın en çok indirilen oyunları arasına girmeyi başarmıştı.

Oyuna gelen güncellemeler kullanıcıların yeni, farklı özelliklerle tanışmasına yeni gezegenlere yelken açmasını sağlıyordu. Geçtiğimiz saatlerde gelen yeni güncelleme ile birlikte kızgın kuşların uzayına 10 yeni gezegen daha eklenmiş oldu.


Bildiğiniz üzere bu oyun Google Play Store'da reklamlı da olsa ücretsiz bir şekilde sunulurken, reklamsız versiyonunun ise 0.99 gibi düşük bir fiyattan satıldığını biliyoruz. Son güncelleme her iki oyun sahipleri için kapısını aralıyor.


Oyun severlere eğlenceli dakikaları sunan 10 yeni gezegen geçtiğimiz saatlerde aktif bir şekilde sunulmaya başlandı bile. Oyunun geliştiricisi Rovio Games, önceden de belirttiği gibi Angry Birds Space'e bir çok yeni güncellemeyi her geçen gün eklemeye devam ediyor. NASA ile ortaklaşa geliştirilen oyunda uzayda yer çekimine karşı domuzcuklarla olan eğlenceli savaşını kaldığı yerden devam edecek.

Oyunumuzu hemen Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz, tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.