Mobil

App Store'un yeni ücretsiz oyunu Infinity Blade oldu!

Bu fırsatı kaçırmamak için iPhone, iPad ve iPod Touch için Infinity Blade'ı hemen indirin!


Apple'ın geçtiğimiz aylarda düzenlediği etkinlikle birlikte iPhone 5S ve 5C'nin tanıtımında yepyeni bir oyun tanıtılmıştı, Infinity Blade adındaki oyun daha önceki serileriyle App Store'un en çok indirilen ücretli oyunları arasındaydı. Yeni oyunun tanıtımıyla birlikte Epic Games, önceki oyunlarına yönelik çeşitli kampanyalar yapmayı ihmal etmedi.

Mobil dünyanın popüleritesi en yüksek oyunlarından olan iPhoneiPad ve iPod touch için Infinity Blade güzel bir sürprizle App Store'da ücretsiz bir şekilde yerini aldı. Görsel kalitesiyle dikkat çeken oyun hack and slash ve RPG tarzının biraraya getirilmiş yeni bir tarza sahip.

1385464118_ekranresmi2013-11-261042411385455566.png

Apple ve Epic Games işbirliğinden doğan Infinity Blade 3 de son zamanlarda grafik ve oyun kalitesi bakımından dünyanın en iyi oyunları arasında yer alıyor. Satın almak isteyenler yandaki linki kullanabilir. App Store - Infinity Blade 3

Oyunu hemen iPad, iPhone ve iPod Touch için hemen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz; App Store - Infinity Blade 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.