Mobil

Apple AirPods 3 ikizi Beats Studio Buds uygun fiyatıyla satışa çıktı

Apple tasarım açısından AirPods 3 ile birebir aynı olacağı iddia edilen Beats Studio Buds kulaklığını satışa çıkardı. İşte detaylar.

Apple AirPods 3 ikizi Beats Studio Buds uygun fiyatıyla satışa çıktı

Teknoloji sektöründeki öncü isimlerden biri olan Apple önümüzdeki günlerde yeni nesil AirPods modelini satışa sunacak. Apple'ın yeni nesil AirPods modeliyle birlikte önemli yeniliklere de imza atması bekleniyor.

Şimdiye kadar sızdırılan raporlara göre Apple, kulaklığın gövde kısmını tamamen ortadan kaldıracak. Yani karşımıza Samsung'un Buds serisi kulaklıkları gibi AirPods modelleri çıkacak.

Elbette bu tasarım çizgisinin herkese hitap etmediği aşikar. Lakin söz konusu Apple olduğunda nedense kurallar değişiyor.

AirPods 3 fiyatı az çok netleşmiş olabilir

Apple geçtiğimiz gün yan markalarından biri olan Beats'in yeni kulaklığını satışa sundu. TWS özelliği ile donatılan kulaklığın fiyatı ise 150 dolar olarak belirlendi.

Burada bizler için iki önemli nokta var. Birincisi kulaklığın tasarımı, ikincisi ise kulaklığın fiyatı. 

Apple Beats Studio Buds kulaklıklarının tasarımını AirPods 3'te de birebir kullanabilir. Belki bir iki ufak dokunuş olacaktır. Lakin temel hatların aynı olması bizleri şaşırtmaz.

Çünkü şimdiye kadar sızdırılan raporlarda da benzer bir stil mevcuttu. Peki fiyat tarafında beklentimiz ne? Açık konuşmak gerekirse Apple'ın yeni nesil AirPods modelini 150 dolara satması çok da olası durmuyor. Fakat Buds'tan fersah fersah pahalı da olmayacaktır.

Hali hazırda güncel AirPods modeli için 160 dolarlık bir etiket belirlenmiş durumda. Dolayısıyla yeni AirPods modeli de 170 dolar civarında bir fiyattan satışa sunulabilir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.