Mobil

Apple, App Store ile rekora devam ediyor!

Uygulama mağazası 45 milyar indirme sayısına ulaştı.

Apple, App Store ile rekora devam ediyor!

Gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında 2013 yılı verilerini kamuoyuyla paylaşan Apple, App Store’a ilişkin bazı değerlendirmelerde de bulundu. 800 binden fazla uygulamanın yer aldığı uygulama mağazası geliştiriciler için önemli bir gelir kapısı olurken, Apple söz konusu uygulamalar için geliştiricilere 9 milyar dolar para dağıtıldığını bildirdi.
1366787505_app-store-1-900x250.jpg

App Store uygulama indirme noktasında da 45 milyar indirme sayısını geride bıraktı. Şirket bir önceki çeyrekte indirmek rakamını 40 milyar olarak açıklamıştı. Apple’ın elde ettiği gelir ve kâr miktarında etkin rol oynayan App Store kimilerine göre en iyi uygulama mağazası olarak gösteriliyor. 200 binden fazla sadece tabletlere yönelik uygulamanın yer alması uygulama mağazasının ne denli gelişim içerisinde olduğunun en iyi göstergelerinden biridir.

Yorumlar
parali enaz 400.000 ni
parali napiyimmm yaaa amma abartiyolar bu sayiyi bos isler bunlar gogle play kralll krallll
Cevapla
GölgesizAdam
işletim sistemimin stabilitesi,geliştiricilere ödenen para,uygulama oluşturmadaki kolaylık vs hepsi googpe play e karşı birer avantaj.Önce ios a sonra androide gelir uygulama olması gerekende budur.
Cevapla
nilufer
Evet.hepsi para
Cevapla
ali
Pp25 pc versiyonunu bulun.apple uygulamalarini bedava indirin:) kendim kullaniyorum.
Cevapla
ihsan
ablenin bedava uygulamaları androide göre beş para etmez zaten çalışmıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.