Mobil

Apple bile şaştı kaldı, Xiaomi'nin yeni telefonu daha tanıtılmadan 400 bin adet sattı!

Akıllı telefon dünyası her geçen gün daha ilginç bir hal alıyor. Henüz tanıtımı bile yapılmamış bir telefonun yaklaşık 400.000 adet satılması ise bu ilginçliklerin en sonuncusu oldu.

Apple bile şaştı kaldı, Xiaomi'nin yeni telefonu daha tanıtılmadan 400 bin adet sattı!

Xiaomi satış rekorları kırmaya devam ediyor. Teknoloji sektöründeki öncü isimlerden biri olan Xiaomi'nin son başarısı adeta düşman çatlattı.

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, normal şartlar altında 2 Aralık’ta Xiaomi 13 serisini tanıtacaktı. Ancak eski Çin liderinin hayatını kaybetmesi sonrası ülkedeki tüm etkinlik ve faaliyetler ileri bir tarihe ertelenince, Xiaomi 13 etkinliği de bu gelişmeden nasibini aldı. Çinli şirkete yakın kaynaklardan gelen haberlere göre, yeni etkinlik tarihi 8 Aralık olarak duyurulurken, Xiaomi’nin bu tarihte Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro modellerinden oluşan yeni serisini tanıtması bekleniyor.

Öte yandan Çinli akıllı telefon kullanıcıları, yeni akıllı telefon modelinin performansından son derece emin gibi görünüyorlar.

Apple bile şaştı kaldı, Xiaomi'nin yeni telefonu daha tanıtılmadan 400 bin adet sattı!

Öyle ki henüz telefonun tanıtımı bile yapılmamasına rağmen, Çin’in önemli online satış platformlarının birinde Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro için yaklaşık 400.000 adet ön sipariş toplandı. Yeni serinin resmi tanıtımının 8 Aralık’ta yapılacağı düşünüldüğünde, bu tarihe kadar söz konusu ön sipariş sayısının 500.000’e dayanması bekleniyor.

Son olarak Xiaomi 13 serisinin elbette ki sadece 2 telefon modelinden oluşmayacağını hatırlatalım. Xiaomi, tıpkı geçtiğimiz yıl yaptığı gibi bu sene de seriyi ilk olarak kısıtlı sayıda modelle başlatacak ve daha sonra ise birçok yeni modelle bu ismi yaşatmaya devam edecektir.

Yorumlar
Birisi
Huawei candır kalitee
Cevapla
Pampa
Xiomiye para verenin aklına şaşarım bunun yerine Gm al daha iyi
Cevapla
Biri
aklını kullan XIAOMI al
Mecit bayram
Xiaomi markalı cihazları Türkiye distiribitörü Evofone firması iken kesinlikle ürün almayın. 2021 almış olduğum ürün için servis değişim kararı vermesine rağmen, aşırı fiyat artışını bahane ederek 2021 yılında almış olduğum fiyatı teklif ettiler. Şu an bu firmayı Tüketici Hakem heyetine şikayet ettim. XİAOMi müşteri yetkilileride bu şikayeti çözemiyorlar. EVOFONE ve XİAOMi firmaları tüketici haklarını hiçe sayan iki firma.
Cevapla
Musa
Evet haklısınız bende benzer bir mağduriyet yaşadım mı 11 t pro
Xiaomi
Şarjım 27 gün gidiyor
Cevapla
Hhhh
Hangi model
Serdar
Yalan Yaa 1 Gün Gidiyor
Ahmet
Xiamiye devam dünyanın en iyi telefonu hızlı ve seri
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.