Mobil

Apple bu sevdadan vazgeçmiyor! Yenilen pehlivan güreşe doymazmış!

Akıllı hoparlörler söz konusu olduğunda, Apple şimdiye kadar HomePod'u (2017'de duyurulmuştu) ve HomePod mini'yi (2020'de duyurulmuştu) piyasaya sürdü.  Söylentiye göre bu yıl gelmeden aynı seriden başka bir cihaz alabiliriz

Apple bu sevdadan vazgeçmiyor! Yenilen pehlivan güreşe doymazmış!

İddia 2022'nin son çeyreğinde veya 2023'ün ilk çeyreğinde yeni bir modelin ortaya çıkacağını söyleyen saygın Apple analisti Ming-Chi Kuo'dan geliyor. Bu tarih , Ekim 2022'den Mart 2023'e kadar uzayabilir.

Kuo'nun söylemediği şey ise bunun tam boyutlu bir HomePod mu yoksa minyatür bir sürüm mü olacağı. Apple, akıllı hoparlörün daha büyük versiyonunu geçen yılın Mart ayında durdurmuştu, bu da bize yeni bir HomePod mini alabileceğimizi düşündürüyor. Ancak, Apple'ın orijinali güncellenmiş bir biçimde geri getirme şansı her zaman var.

Kuo, bir sonraki HomePod'un beraberinde neler getirebileceği hakkında fazla bilgi vermiyor, ancak “donanımda fazla yenilik olmayabilir" diyor. Başka bir deyişle, yeni model daha önce Apple'dan gördüğümüze benzer görünecek.

Bu belki de şaşırtıcı değil – akıllı bir hoparlör tasarlamanın gerçekten çok fazla yolu yok ve mevcut HomePod estetiği de yeterince iyi çalışıyor. Ancak Apple'ın ekran takılı bir HomePod üzerinde çalışabileceğine dair söylentiler de var. Amazon ve Google zaten entegre ekranlı akıllı hoparlörler yapıyor elbette, ancak belki Apple 2022 veya 2023'te o kadar ileri gitmeye henüz hazır değil.

Her zaman olduğu gibi, bununla ilgili herhangi bir resmi haber gelir gelmez size tüm detayları getireceğiz.

Yorumlar
Şahin
iPhone 🤮🤮🤮🤮
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.