Mobil

Apple iPhone 5S mavi ekran verdi

iPhone 5S’ten mavi ekran gösterisi

Apple iPhone 5S mavi ekran verdi

Apple’ın son ve kıymetli cihazı Apple iPhone 5S ile ilgili yayınlanan video bu aralar çok konuşuluyor. iPhone 5S incelemesi yapan bir site iPhone’u incelerken mavi ekran verdiğine şahit oluyor. Bir kaç uygulamadan sonra mavi ekran çıkıyor ve telefon kendini kapatıp geri açıyor.

Apple’ın kendi iWorks uygulamasıyla ilgili sorun olduğu bildiriliyor. Ancak daha önce iPhone’larda pek fazla duyulmamış olduğunu düşünürsek, yeni jenerasyon için iyi bir haber olmadı bu mavi ekran.

1381521221_blue.png

Özellikle iPhone 5S’in satışlarında tıkırında giderken.. iPhone’un multitasking yani birden fazla uygulama arasında geçişi kaldıramadığı düşünülüyor. Videodaki kullanıcı da uygulamalar arasında geçiş yaparken bu hataya rastlıyor.

1381521236_watch-as-an-apple-iphone-shows-the-blue-screen-of-death.jpg

Bu ayın başlarında çıkan iOS 7.0.3 güncellemesi haberlerinden sonra bu hatanın çıkması üzücü oldu. Çünkü yeni güncellemenin hazır olduğu düşünülüyor ve bu hata ancak bir sonraki güncellemede düzeltilebilecek.

iOS 7’li iPhone’ununuzun mavi ekran verdiği oldu mu?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.