Mobil

Apple uygun fiyatlı telefon yapıyor! Başımıza taş düşecek!

Apple'ın uygun fiyatlı yeni iPhone SE üzerinde çalışmaya başladığı ortaya çıktı. Peki, yeni modeller hangi özelliklere sahip olacak?

Apple uygun fiyatlı telefon yapıyor! Başımıza taş düşecek!

Apple, iPhone SE (2020) modeli sunduğunda hepimizi hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu modelde kullandığı tasarım, iPhone 8 ile aynı olması ile çok eleştirilmişti. Ancak yeni gelen söylentilere göre 4.7 inçlik LCD ekrana sahip yeni bir iPhone SE modeli yıl sonuna doğru tanıtılacak. Hem uygun fiyatlı hem de yeni bir tasarım ile gelecek olan bu model Apple'ın gizli silahı olabilir.

Yeni iPhone SE 2022 yılında gelebilir!

Çip krizinden dolayı en erken 2022 yılının başında sunulması beklenen yeni modelde, iPhone 12'de olduğu gibi 5G bağlantısı bulunacak. Bunun dışında pek bir bilgi bulunmayan iPhone SE (2022) modelinin yanısıra bir diğer bilgi de 2023 modelinden geldi.

Gelen bilgilere göre iPhone SE 2023 modelinde, 6.1 inç boyutunda nokta çentikli bir ekran yer alacak. Evet, Apple tasarımı değiştirip ilk defa Android'deki gibi nokta çentiğe geçiş yapacak.

iPhone 14 ile aynı dönem tanıtılması beklenen iPhone SE 2023'ün, iPhone 14 mini'nin yerini alması bekleniyor.

Geçmiş dönemlerde iPhone SE modelleri, kendinden önceki ironik tasarımları baz alıyordu. Ancak Apple tarafında işler değişmiş gibi. Bu değişimin sebebi, şirketin SE’ye olan talebin, beklentilerin aksine daha fazla olduğu yönünde gibi duruyor.

Apple uygun fiyatlı telefon yapıyor! Başımıza taş düşecek! - Resim : 1

Ana iPhone modellerinde hala parmak kadar çentik kullanan Apple'ın, bu tasarımı iPhone 13 ile biraz daha küçülteceği söyleniyor. Daha küçük çentik ile gelecek olan iPhone 13 ailesi bakalım bekleneni verebilecek mi?

Yorumlar
Ygmr
2020 SE nin ne sorunu var ki? Gayet güzel bir telefon.
Cevapla
Cenk
Yeni modelde Orta tuş kalkmadığı sürece satış düşmez
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.