Mobil

ARK Survival Evolved mobil için resmi olarak duyuruldu!

En sevilen hayatta kalma oyunlarından olan ARK Survival Evolved mobil cihazlarımıza geliyor!

ARK Survival Evolved mobile geliyor!

ARK ilk olarak 2015'te Steam ve Xbox One'da erken erişim olarak piyasaya çıktı ve daha sonra 2017'ye kadar çoğu platformda yayınlanmıştı. ARK, dinozorların yaşadığı büyük bir açık dünyada geçen, üslerle ve silahlarla oyuncuları görevlendiren, dinozorları evcilleştirebileceğiniz ve kabile çatısı altında diğer oyuncularla bir araya gelebileceğiniz bir aksiyon hayatta kalma oyunudur.

 iOS için beta test davetleri başladı. Oyunun resmi sitesinden beta için kayıt olabilirsiniz. Siteye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Oyun orijinal versiyondan biraz farklı olacak. Arayüz ve oynanış hızı farklılık gösterecek. Oyunun yapımcısı War Drum Studios, ARK'ın iOS'ta 2GB'lık bir indirme alanı gerektirdiğini ve iPhone 7  ve daha üst modellerde 30 FPS'de çalışacağını söyledi.

Oyun iOS'ta 2GB RAM ve Android'de 3GB RAM gerekir. Geliştiriciler de oyunun bir fragmanını yayınladılar, tüm oyun görüntülerinin bir iPhone 8 ile canlı olarak kaydedildiğini de özellikle belirttiler.

For those who've been asking about mobile specs, we're looking at a 2GB download size, running at 30 FPS on iPhone 7 and up. Will feature the entire Island map with most of the creatures. Devices will require 2 GB of RAM on iOS and 3 GB of RAM on Android.

— ARK: Survival Evolved (@PlayARKMobile) 15 Mart 2018
Yorumlar
Osman
oyun nasıl inecek ben idirmek için geldim .
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.