Mobil

Avea, Avea Etiket artırılmış gerçeklik uygulamasını tanıttı

Uygulama, Avea’nın NBA reklam filmi ile sürpriz hediyeler kazanma şansı sunuyor…

Avea, Avea Etiket artırılmış gerçeklik uygulamasını tanıttı

Cep telefonunun kamerasını kullanarak ekrana yansıyan gerçek görüntülerin sanal gerçeklik yoluyla zenginleştirilmesini sağlayan Avea Etiket uygulaması gerçek dünya ile sanal dünyayı bir araya getirerek kullanıcılara interaktif bir deneyim sağlıyor.

Avea Etiket, Türkiye’de ilk artırılmış gerçeklik özelliğine sahip operatör uygulaması olmasıyla dikkat çekiyor.

Avea, artırılmış gerçeklik (Augmented Reality) teknolojisini kullanarak pazarlama ve eğlence alanında kullanıcılara interaktif bir deneyim sunan Avea Etiket uygulamasını tanıttı.

Cep telefonunun kamerasını kullanarak ekrana yansıyan gerçek görüntülerin sanal gerçeklik yoluyla zenginleştirilmesini sağlayan Avea Etiket uygulaması, sadece son kullanıcı için değil aynı zamanda pazarlamadan eğlenceye kadar uzanan geniş bir kullanım alanına sahip.

Avea Etiket uygulaması, mobil teknolojilerin yaratıcı kullanımına dair yeni fırsatları da beraberinde getiriyor. Cihazların kamerasıyla daha önce uygulamaya tanımlanan resim ve videoları tanıyarak, kullanıcıyı önceden belirlenen aksiyonlara yönlendiriyor. Belirlenen Avea reklamlarını veya outdoor görsellerini Avea Etiket uygulaması ile okutan kullanıcılar, interaktif canlandırmalar, oyunlar ve hediyeler ile karşılaşıyor.

Avea Etiket uygulaması ile reklamlar çok daha eğlenceli hale geliyor. Uygulamayı indiren kullanıcılar reklamlar ile yeni sürprizlerle karşılaşıyor, dönemsel yarışmalara katılarak birçok hediye kazanma hakkına sahip oluyor.

1426160160_aveaetiket.jpg

Avea Etiket sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor

Avea’nın NBA reklam filmi ile duyurusu yapılan Avea Etiket uygulamasıyla reklamdaki Avea amblemlerini okutup, soruya en yaratıcı cevabı veren kullanıcılar çeşitli sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalıyor.

Avea Etiket uygulamasının sürprizlerinden faydalanmak için Google Play Store ve App Store’dan Avea Etiket adı ile uygulamanın indirilmesi ve belirlenen reklamın telefonun kamerası ile okutulması yeterli.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.