Mobil

Beğenmeyene Microsoft'tan bin dolar verilecek

Microsoft, Windows Phone 7'yi beğenmeyene tam 1.000 dolar vermeyi öneriyor.


Microsoft, mobil platformlar için hazırlamış olduğu Windows Phone 7'yi beğenmeyen inceleme yazarına 1.000 dolar öneriyor.

Eğer internet üzerinde bir üne sahipseniz ve Android tabanlı bir telefon ya da iPhone kullanıyor ancak Windows Phone 7'yi henüz deneyemediyseniz, Microsoft'un size bir teklif sunuyor.

Bu teklif olayı,Herşey Dilbert isimli çizgi romanın babası olan Scott Adams'ın blogunda başladı. Blogunda yaptığı bir gönderide Android cihazından şikayet eden Adams'ın bu şikayetlerini gören Microsoft Windows Phone 7 Geliştirici Deneyimi Müdürü olan Brandon Watson, blogda şöyle bir yorum yaptı: "Bizim geliştirici tabanımız açısından senin okuyucularının önemi büyük olduğundan, seninle bir anlaşma yapmama ne dersin? Sana geliştiriciler için ayarladığımız bir Windows Phone göndereyim, içinde yeni Mango OS olan. Bunu incele, eğer iPhone veya Android'den daha fazla beğenmezsen senin seçtiğin bir hayır kurumuna 1.000 dolar bağışlayacağım. Bu anlaşmada senin kaybedeceğin hiçbir şey yok."

Aynı teklifi daha önce CNet'ten Molly Wood'a da yapan Watson, Adams'ın blogunda yaptığı yorumda Adams'ın onunla iletişime geçebilmesi için telefon numarasını ve e-posta adresini de bıraktı. Scott Adams'ın ise Watson'ın teklifine ne yanıt verdiği ise halen bilibmiyor...

Yorumlar
Misafir
reklam kokan hareketler bunlar...
Cevapla
Misafir
Halen Bilinmiyor mu ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.