Mobil

Belkin, ürünleri Türkiye'de

Apple lisanslı ürünleriyle dikkat çeken ve aksesuarlar konusunda isim yapmış olan Belkin, ürünlerini Türkiye'de satışa sunuyor.


Apple ürünleri için geliştirdiği çözümleriyle dikkat çeken lisanslı aksesuar üreticisi Belkin ürünleri Türkiye'de satışa sunuldu.

Dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle birçok Apple ürününün tamamlayıcısı olan Belkin’in DuPont Kevlar malzemeden yapılmış lighting şarj kabloları, güçlü bataryasıyla dikkat çeken taşınabilir şarj cihazları, aux kabloları ve ses çoğaltıcıları farklı renk seçenekleriyle n11.com’da satışa sunuluyor.

Kurşun geçirmez yeleklerde de kullanılan DuPont Kevlar’dan yapılan kablolar, hasar görmeden esneyip, yapılarını koruyarak iç kısımdaki kabloları hasardan koruyor ve böylece günlük kullanım için üstün dayanıklılık sunuyor.

5000’den fazla kez bükülme testinden geçen kablolar, yarılmalara ve kopmaya karşı üstün dayanıklılığa sahip. Mobil cihazları şarj etme, şarj adaptörü ve akım koruma özelliklerine sahip taşınabilir cihazlar ise renkleri ve hafiflikleriyle dikkat çekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.