Bilgisayarınızdan Android telefonunuzu yönetin! (Airdroid)

Bu uygulama ile mobil cihazınıza PC üzerinden hükmedebileceksiniz!

Bilgisayarınızdan Android telefonunuzu yönetin! (Airdroid)

Androidli mobil cihazlarınızı istediğiniz zaman Bilgisayarınıza bağlanarak uzaktan kontrol etmeyi sağlayan AirDroid uygulaması ile birlikte mobil cihazınız ile yapmanız gereken işleri rahatlıkla halledebileceksiniz!

Bu uygulama ile artık bilgisayardan telefonunuza bağlanıp işleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. AirDroid uygulaması ile işlemlerinizi yaparken çok daha fazla zaman kazanacaksınız. Uygulama ile bilgisayarınızdan rahatlıkla telefona bağlanarak mesajları düzenleyebilir, yeni mesaj yazabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf, müzik ve rehberi de düzenleyebilirsiniz.

1338208258_unnamed.jpg

Bu uygulamayı kullanırken hiçbir programı bilgisayarınıza yüklemek zorun değilsiniz. Sadece Wi-Fi ile bilgisaranıza bağlanıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Android telefonunuz için harika bir kontrol paneli niteliği taşına bu uygulamanın çok işe yarayacağından şüpheniz olmasın. Zaman kazandırmasının yanında çok pratik olması işlerinizi kolaylaştırmakta.

Nasıl kullanıldığına bakalım... (2.sayfa)

AirDroid Android uygulamasının kullanımı:

AirDroid Android uygulamasını kullanmak için bilgisayarınıza hiçbir program yüklemek zorunda değilsiniz. İlk olarak uygulamayı Android telefonumuza indiriyoruz ve kuruyoruz. Daha sonra AirDroid uygulamamızı çalıştırıyoruz ve bize bir internet adresi veriliyor. Bu adresi tarayıcımızın adres kısmına yazıyoruz. Sonra şifre isteği geldiğinde şifremizi yazıp bağlanıyoruz. Bu aşamaları yaptıktan sonra bilgisayarınızdan telefona bağlanıp işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Telefonunuz için harika bir kontrol paneli olan AirDroid uygulamasıyla kolayca istediğiniz işlemleri telefonunuzun üzerinde yapabilirsiniz.

1338208325_airdroid-android-2.jpg

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan AirDroid uygulaması sunulduğu ilk günden itibaren en popüler Android uygulamalar arasında yer almaktadır. AirDroid uygulamasını indirip deneyen yaklaşık 23.000 kişi uygulamaya 5 üzerinden 4.8 gibi yüksek bir puanı laik görmüşlerdir.

AirDroid Android uygulaması için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.