Mobil

Günün Android Uygulaması - Kamil Koç Mobil (bilet)

Kamil Koç ile seyahat keyfi için artık mobil cihazlarınızdan bilet alabileceksiniz!

Günün Android Uygulaması - Kamil Koç Mobil (bilet)

Nilaccra Bilişim tarafından hazırlanmış olan Kamil Koç Mobil uygulaması sayesinde işinizde, toplantıda, takside, yemekte ve daha bir çok yerde bilet almak artık daha kolay.  Kamil Koç Mobil uygulaması sayesinde Kamil Koç firması üzerinden bilet alabileceğimiz mobil bir satış noktası haline getişmiş oluyor. Uygulama tamamen ücretsiz olup Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Pratik yapısı sayesinde her menüde anlaşılır bir görünüme sahip olan Kamil Koç Mobil Android uygulaması neredeyse tüm Android telefonlarda rahatlıkla çalışabilmektedir.

Eğer Kamil Koç üyeliğiniz varsa, uygulama içerisinde ilk olarak üye girişi yapmanız gerekiyor. Lakin üyeliğiniz yoksa kısa bir şekilde üyelik alabilirsiniz. Uygulamaya üye olduktan sonra Türkiye’nin istediğiniz noktasından istediğiniz noktasına ister sefer sorgulama, ister rezarvasyon yaptırma yada isterseniz bileti anında güvenli bir alt yapı sayesinden kredi kartınızla anında alabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya kaydolduktan sonra cep telefonunuzu onaylarsanız Kamil koç’un yapmış olduğun indirim ve kampanyalardan da yaralanma şansına sahip olmuş olursunuz ve bir Kamil Koç satış bürosuna uğrayıp Kamil Koç yol kartı alırsanız adınıza düzenlemiş olan bu kartta yapmış olduğunuz her seyahatten kartınıza para puan birikerek biriktirdiğiniz para puanlar sayesinde bedava seyahat etme şansına da sahip olmuş oluyorsunuz.

1338207012_ww.jpg
Hemen ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz: Google Play Store - Kamil Koç Mobil Hizmetler

Uygulamadan görüntüler:

1338207113_1.jpg

1338207125_2.jpg

1338207135_3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.