Mobil

Günün Android Oyunu - Men In Black 3 (Yeni)

Yeni çıkan Men In Black 3 oyununu çok seveceksiniz!

Günün Android Oyunu - Men In Black 3 (Yeni)

Sinemalara bu hafta vizyona girecek olan Men In Black 3 ( siyah giyen adamlar 3)’ün Android oyunu ile karşınızdayız. Google Play Store üzerinde Gameloft tarafından geliştirilmiş bir şekilde sunulan bu oyun Men In Black 3 filminin aynı hikayesini taşıyor. Gameloft tarafından ücretsiz olarak sunulan Men In Black 3′ü bitirmek için de hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tabi oyun içerisinde bulunan özel eşyaları satın almak için ödeme yapmanız gerektiğiniz unutmamanız gerek. Online oynanabilme seçeneği bulunan Men In Black 3′e Facebook ve Gameloft LIVE servisini kullanarak arkadaşlarını davet edebilir, onlardan yardım isteyebilirsiniz veya siz onlara yardım edebilirsiniz.
Komedi tarzında en iyi bilim-kurgu filmlerinden birisi olan Men In Black 3′in Android oyunu içerisinde kullandığımız karakterler ile filmde olduğu gibi kötü uzaylılara karşı gene bir mücadele vermemiz gerekiyor. Online seçeneği sayesinde arkadaşlarınız ile rahatlıkla oynanabilen Men In Black 3 görüntü kalitesi bakımından da birçok Android oyundan da kaliteli.

Oyun içerisindeki bazı bölümleri ücretsiz olarak sunulan silahlarla geçmesi oldukça zor olmakta, lakin Google Play Store üzerinde yorum yazan Türk kullanıcıları ekleyerek bu bölümleri de rahatlıkla geçebilirsiniz.  Men In Black 3 Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

1338206444_ekran-alintisi.jpg
Oyunu hemen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz: Google Play Store - Men In Black 3

Oyundan görüntüler:

1338206646_1.jpg

1338206656_2.jpg

1338206667_3.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.