Black Shark 4 Pro global satışa çıktı! İşte fiyatlar

Black Shark 4 Pro global pazarda satışa sunuluyor. Cihaz Çin sürümüne benzer özelliklere sahip olarak global pazarda satışa sunulacak. İşte detaylar.

Black Shark 4 Pro global satışa çıktı! İşte fiyatlar

Black Shark 4 Pro, resmiyet kazanmasından yaklaşık bir yıl sonra uluslararası olarak piyasaya çıkıyor. 

Black Shark 4 Pro global satışa çıktı! İşte fiyatlar

Cihaz Snapdragon 888 yonga seti tarafından çalıştırılıyor. İki yapılandırma mevcut: – 8/128 GB ve 12/256 GB (16/512 GB kapasite Çin'e özel). Kutudan çıkar çıkmaz MIUI 12.5 tabanlı 12.5'i çalıştıracak. İlginç bir şekilde, global sürümde piyasaya çıkan Black Shark 4 Pro, Çin versiyonu gibi tam 120W şarj hızını destekleyecek. Daha önce, oyun telefonlarının uluslararası sürümlerinin Çinli muadillerinden çok daha yavaş şarj olduğunu görmüştük.

4 Pro, 580 dolardan başlıyor ve Shadow Black, Misty Gray ve Cosmos Black renklerinde mevcut. Aşağıda, iki bellek kapasitesi için fiyatlandırmanın daha ayrıntılı bir dökümünü görebilirsiniz.

black

Bugünden itibaren resmi siteden veya yerel Amazon şubenizden bir Black Shark 4 Pro alabilirsiniz. Satışlar bugün 8:00 başladı. Telefon aşağıdaki ülkelerde ve bölgelerde mevcut:

Avustralya
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Kanada
Hırvatistan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlandiya
Fransa
Almanya
Yunanistan
Macaristan
İrlanda
İsrail
İtalya
Suudi Arabistan Krallığı
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Hollanda
Polonya
Portekiz
Kıbrıs Cumhuriyeti
Romanya
Slovakya
Slovenya
ispanya
İsveç
Birleşik Arap Emirlikleri
Birleşik Krallık

Amerika Birleşik Devletleri'nde Black Shark 4 Pro, En İyi Oyun Telefonları listesinde yer aldı. Ancak sürekli olarak 4S Pro modeliyle yer değiştirildi.