Mobil

Bu reklamlar Apple'ı çok kızdıracak

Samsung ile Apple arasındaki soğuk savaş reklamlar üzerinden devam ediyor

Bu reklamlar Apple'ı çok kızdıracak

Apple ve Samsung mobil dünyayı neredeyse domin eediyorlar. Her ürünleri her yazılımları ile birbirlerine üstünlük kurmaya çalışan Apple ve Samsung mahkeme koridorlarında da oldukça fazla mesai harcıyorlar. Şu anda San Jose'de halen devam etmekte olan patent ihllaleri davasının bu ay sonunda sonlanacağını ve 2 firmanın çok daha fazla birbirine düşman olacağınıda belirtelim. 

Samsung yeni tableti Galaxy Note Pro 12,2 ile tablet sektörüne bambaşka bir soluk getirdi. Uzak masa üstü bağlantı seçeneği, çoklu pencerede çalışma yapabilmeye izin vermesiyle ve muhteşem çözünürlüğü ile iPad'ten daha fazla kullanıcı deneyimi sunduğunu söyleyebiliriz. Samsung'ta bu farklılıklarını ortaya koymak adına kendi reklam ajansına internette yayınlayabileceği reklamlar çektirdi. Bu reklamlara Apple tarafınında bir cevap gelir mi bilinmez ama Samsung bu kez Apple'ı en zayıf yerinden yakalamış gibi görünüyor. İşte o reklam filimleri.

İlk reklamda çoklu görev özellilerine değiniliyor.

İkinci reklamda ise Samsung'un farklı kullanıcılar için farklı oturum açabilmesi konu ediliyor.

Üçüncü reklamda ise Galaxy Note Pro tabletin 2560 x 1600 piksellik harika ekranı konu ediliyor. Özellikle kadının iPad ekranına bakışı oldukça eğlenceli olmuş.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.