Mobil

Bugünlerde herkes General Mobile'a ‘OK Google’ diyor

General Mobile’ın Google Asistan’ı konu alan yeni reklam filminde Güntekin Onay, İdil Yazar ve Bünyamin Sürmeli’nin kendi uzmanlık alanlarında da Google Asistanı tercih etmeleri eğlenceli bir dille anlatılıyor.

Bugünlerde herkes General Mobile'a ‘OK Google’ diyor

En yeni teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturan General Mobile’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Spor Programcısı ve Yazarı Güntekin Onay, YouTuber ve Şef İdil Yazar ve Meteorolog Bünyamin Sürmeli’nin yer aldığı reklam filminde alanlarında bir numara olan isimlerin General Mobile telefonlarına ‘OK Google’ diyerek yapay zekalı Google Asistanı aktif edip sorularının yanıtlarını hızlıca alması eğlenceli bir şekilde vurgulanıyor.

Bugünlerde herkes General Mobile'a ‘OK Google’ diyor

Reklam filminde Bünyamin Sürmeli hava durumunu sunarken İstanbul’da yağmurun yağıp yağmadığını öğrenmek için, İdil Yazar çekimler sırasında hatırlayamadığı elmalı tart tarifinin kaç derecede pişirildiğine bakmak için, Güntekin Onay ise programının reklam arasında Türkiye Milli takımın İrlanda maçı sonuçlarını öğrenmek için General Mobile telefonuna ‘OK Google’ diyor ve Google Asistanına sorularını sorarak teknoloji ile birlikte hızlanan dünyada yanıtlarına çabucak ulaşıyor.

Uzun versiyonu ile birlikte, üç kısa versiyonun da yayınlandığı reklam filmi toplam dört versiyonu ile İmaj Platoları’nda, 60 kişilik bir ekip ile bir günde tamamlandı. ‘Bugünlerde Herkes General Mobile'ına "OK Google" Diyor’ sloganı ile yayınlanan reklam filmi tüm dijital ve ve sosyal medyada dikkat çekiyor.

Yorumlar
MUSTAFA
GM MOBİL İN HİÇBİR ÜRÜNÜ PEŞPARA ETMEZ OKULLARA VERİLEN TABLETLERİN HEPSİ TRAŞ ÇIKTI DEVLETİMİ KANDIRDILAR
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.