Mobil

Devasa bataryalı Samsung M42 geliyor

Son söylentilere ve listelere göre, Samsung Galaxy M42 olarak adlandırılacak bir telefonla karşımıza gelebilir.

Devasa bataryalı Samsung M42 geliyor

Samsung’un Galaxy M serisi, devasa bataryalarıyla ünlü. Mevcut cihazların çoğu 6.000 mAh güce sahip ve Galaxy M51, 7.000 mAh ile daha da ileri gidiyor. Birden fazla listeye göre, yeni bir telefon yine güçlü bir bataryayla aileye katılacak.

Samsung Galaxy M42 gelebilir

Samsung 6.000mAh kapasiteli EB-BM425ABY model numarasına sahip cihaz büyük olasılıkla Galaxy M42 olarak adlandırılacak.

Devasa bataryalı Samsung M42 geliyor - Resim : 1

Teknik olarak, CCC'de listelenen kapasite 5.830 mAh, bu muhtemelen minimum şarj, tipik kapasite ise 6.000 mAh olacak. Aynı cihaz, DEKRA'da (hemen hemen her şeyi onaylayan bağımsız bir firma) ve BIS - The Bureau of Indian Standards'da da onaylandı. 3C sertifikasına göre şarj sınır voltajı 4,43V. Pil kapasitesinin ortaya konması dışında, 3C sertifikası ve DEKRA sertifikası bize cihaz hakkında başka hiçbir şey söylemiyor.

Devasa bataryalı Samsung M42 geliyor - Resim : 2

Bununla birlikte, önceki sızıntılar, Samsung Galaxy M42'nin arkasında 64MP kamera kurulumuna sahip olabileceğine işaret ediyor. Ayrıca, cihaz 128GB dahili depolama özelliğine sahip. Bununla birlikte, bu özelliklerin şu anda sadece söylentilerden ibaret olduğunu belirtmekte fayda var.

Devasa bataryalı Samsung M42 geliyor - Resim : 3

Daha önce, yeniden markalanmış bir Galaxy A60 olan bir Samsung Galaxy M40 vardı, ancak Samsung o nesilde yalnızca bir Galaxy M51 piyasaya sürdüğü için Galaxy M41 yoktu. Bununla birlikte, model numarası M4x serisinin geri geleceğini açıkça gösteriyor.

Şu an itibariyle, yaklaşan Samsung Galaxy M42 hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu, ancak cihaz sertifika yolculuğuna çoktan başladığı için önümüzdeki günlerde daha fazlasını duymayı bekliyoruz. 

Yorumlar
Pilci Mehmet
Bu kadar büyük piller daha mı dayanıklı olur daha mı dandik olur hiç bilemedim. 2015'te yazlığa giderken telefonumun pili şişmişti asla unutmam çok zor bir dönemdi, Xiaomi'm hiç böyle problemlere yol açmıyor çok şükür
Cevapla
Atakan
Ben m31 kullanıyom sarjiı12 saat gidiyor
Cevapla
Ömer
Redmi note 9s kullanıyorum şarzım gündelik hayatta 2 gün gidiyor
Ismet
Ismini powerbank koyalarmış
Cevapla
Mehmet. Al.
M51 kullanmaya başladığımdan bu yana şarj cihazını unuttum. Gerçekten batarya mükemmel. Memnunum.
Cevapla
Serhat
Biz büyük ihtimalle alamıyacaz ama yine de gelsin.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.