Dinamik ada tasarımlı realme C55 Türkiye’de!

Akıllı telefon sektörünün yenilikçi markası realme, C serisine devrim niteliğinde bir ürün ekledi. realme C55 birçok yeni özelliği ve benzersiz performansıyla olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Dinamik ada tasarımlı realme C55 Türkiye’de!

Dünyanın önde gelen akıllı telefon markası realme, C serisi telefonlarına bir yenisini daha ekledi. Haziran ayı itibariyle Türkiye’de her satış noktasına ulaşacak C55, birçok yeni özelliği ile segmentinde öne çıkıyor.

Ürünün tanıtımı için düzenlenen toplantıda konuşan realme Türkiye Ülke Müdürü Weijian Zhou, “realme olarak en son teknolojiler ile akıllı telefon ve AIoT pazarında fark yaratan ürünler tasarlıyoruz. Ana odağımız benzersiz ve eksiksiz bir kullanıcı deneyimi sunmak. Bu hedefimizin son örneği ise C55 oldu” dedi.

Zhou, “realme faaliyet gösterdiği 61 ülkenin yarısında ilk 5 marka arasında yer alıyor. 160 milyondan fazla kullanıcısı ve 200 bin mağazasıyla en hızlı büyüyen 5G akıllı telefon markasıyız. GT, Numara ve C serilerimiz ile çok çeşitli bir ürün portföyüne sahibiz. Hızlı şarj, ekran, oyun ve kamerada devrim niteliğinde özelliklerle teknolojide öncü bir konumdayız” diyerek sözlerine devam etti.

C serisi ile kullanıcıları teknoloji ve tasarım yoluyla daha cesur olmaya teşvik etmeye çalıştıklarına dikkat çeken Weijian Zhou, “Herkesin hayatında şampiyon olabileceğine inanıyoruz. Bu inançla İngilizcedeki “Champion” kelimesinin baş harfi olan C’yi serimizin adı yaptık. Hedefimiz C serisi ürünlerimizle şampiyonluk yolunda kullanıcılarımızın tutkularının ve hayallerinin peşinden gitmeleri ve bu yolculuğun tadını çıkarmaları için ilham vermek ve onları desteklemek. C55 ile de kullanıcılarımız yaratıcılıklarını rahatlıkla ortaya çıkarabilecek ve sorunsuz bir dijital deneyimin keyfine varacak.”

C55, realme’nin kamera, depolama, şarj ve tasarım alanlarında segment lideri özelliklere sahip ürünler sunmak için C serisinde stratejik hamleler yapma hedefine uygun olarak tasarlandı. Yeni telefon, segmentin de bir ilk olan 64MP kamerası, 33W SUPERVOOC hızlı şarjı, özel tasarımı ve 256GB'a kadar depolama alanı ile dikkat çekiyor.