Duvar kağıdı tasarla 10.000 dolar ödülü kap!

Realme, tüm dünya çapında bir duvar kağıdı yarışması başlattı, bu yarışmayı kazananlar 10.000 dolar para ödülü kazanma şansı yakalayacaklar!

Duvar kağıdı tasarla 10.000 dolar ödülü kap!

Oppo'nun alt markası olan Realme, bir süredir ülkemizde de fiyat performans odaklı telefonlar ile çokça konuşulan markalardan birisi. Sadece ülkemizde değil tüm dünya çapında hızlı bir popülerlik sağlayan Realme, şimdi de yeni akıllı telefonu olan Realme 8 5G için rakipleri ile rekabet edebilecek kapak fotoğrafları hazırlayacak kullanıcılar arıyor. 

Herkes için geçerli!

Dünyanın her yerinden, katılmak isteyen bütün kullanıcılar, tasarımcılar ve tasarım öğrencileri bu yarışmaya katılabilecek, ayrıca kazananlar Realme ofislerinde staj yapma imkanına ulaşacak. Fark ettiyseniz "kazananlar" dedim çünkü bu yarışmanın tam 53 tane kazanı olacak ve her bir kişiye farklı ödüller verilecek.

Duvar kağıdı tasarla 10.000 dolar ödülü kap! - Resim : 1

Yarışma 12 Haziran 2021 tarihinde sona erecek ve  12 Temmuz 2021 tarihinde oylamalar gerçekleştirilecek. Oylamalar ilk önce Realme müşterileri tarafından ilk 200 yarışmacıyı seçecek şekilde yapılacak ve geri kalan yarışmacılar elenecek. Daha sonrasında ise Endüstri tasarımcısı Naoto Fukasawa, Koreli grafik tasarımcı Grafflex ve Realme CEO'su Madhav Sheth başta olmak üzere 8 farklı jüri, sona kalan 200 kişiyi değerlendirecek.

Yarışmanın temasının, Realme'nin "Atlamaya Cesaret Et" ("Dare to Leap") sloganı olduğunu göz önünde bulundurun çünkü sona kalan 200 kişiyi değerlendiren jüri üyeleri muhtemelen buna çok dikkat edeceklerdir.

Yarışma başladı:

Yarışma küresel olarak başlamış bulunuyor, yarışmaya bu link üzerinden katılabilir, siz de bu yarışmanın bir parçası olabilirsiniz. Kim bilir, belki ülkemizde bir Realme staj öğrencisi çıkabilir..