Mobil

Efsane oyun Android için geri döndü!

İlk olarak 1987 de Japonya'da yayımlanan bu oyun Android için orjinal haliyle geri döndü.


Muhtemelen daha önce Final Fantasy oyununu oynamışsınızdır ve hatta bu konuda güzel anılarınız bile olabilir. Şimdi biraz nostalji arıyorsanız, bir Android cihazı ile bunu yapmanız mümkün. Japon video oyunu geliştiricisi Sequare Enix şimdi Android platformu için orijinal Final Fantasy oyununu getiriyor.

Square Enix'in oyunu Android cihazlara yerleştirmek için oyunun grafik ve zaman gibi özelliklerini değiştirmesini yani biraz modernize edilmiş versiyonunu bekliyoruz. Onun için gamplay dakika değişiklikleri dışında oyun hala orijinal hikayesi ve karakterleri ile birlikte geldi.

1343549607_final-fantasy.jpg

Final Fantasy III, ilk kez 1987 yılında Japonya'da yayımlanan özgün Final Fantasy oyununun aksine 6,99 dolar gibi bir fiyat ile daha ucuzdur. Google Play üzerinden bu oyunu indirebilirsiniz. Uygulamanın boyutu 46.39MB olup Google Play ile Kurulum kullanılabilir hafıza olarak yaklaşık 240MB gerektiriyor.

1343549641_unnamed-2.jpg

Oyunu buradan Google Play'e giderek indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.