Mobil

Facebook Notify Uygulaması Yayınlandı

Facebook Notify uygulaması iOS için yayınlandı


Facebook, her geçen gün bir yenilik ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle Messenger ekosistemindeki çalışmalarıyla dikkat çeken firma, bu defa da kullanıcıların 1 numaralı haber kaynağı olmayı hedefliyor. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Facebook Notify uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için kullanıma sunuldu.

1447318429_facebook-notify.jpg

Facebook Notify Uygulaması Yayınlandı

Facebook Notify uygulaması, şu anda mobil işletim sistemli cihazlar için hazırlanan haber besleme kaynağı işlevi gören uygulamalardan biri olacak.  Teorik olarak diğer uygulamalardan çok farklı olmasa da Facebook, kendi ekosistemine de dahil edeceği bu uygulama ile sosyal haberleşme gibi yeni bir tema üzerinde çalışıyor.

Uygulama son derece basit bir kullanıma sahip, haber türleri kısmından ilgili haber konularınızı seçmeniz yeterli. Sonrasında ise Facebook Notify uygulaması iOS işletim sistemli cihazların kilit ekranında düzenli olarak seçtiğiniz kategorilerdeki haberlerden derlemeler yaparak sizlere sunuyor.

Şu anda sadece iOS için yayınlanmış olan uygulama, ilk etapta Amerika bölgesi için kullanıma sunuldu. İlerleyen süreçte ise bütün dünyada kullanıma sunulması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.