Mobil

Galaxy A53 bu fiyatla yok satar!

Samsung'un orta segment bir model olarak üzerinde çalıştığı ve bir süredir hakkında hiç bir bilginin paylaşılmadığı Galaxy A53 modeline ilişkin, ilk bilgiler gelmeye başladı.

Galaxy A53 bu fiyatla yok satar!

Samsung, akıllı telefon sektörünün en hamarat markası konumunda. Her bütçeden herkes için akıllı telefon seçeneği bulunan Samsung'un, aynı anda belki 10 farklı akıllı telefon modeli üzerinde çalışması da bu sebeple son derece doğal olsa gerek. İşte Güney Koreli teknoloji devinin, son zamanlarda yoğun mesai harcadığı modellerden biri de Samsung Galaxy A53.

Geçtiğimiz yıl Galaxy A52, Galaxy A52 5G ve Galaxy A52s 5G olarak üç farklı modelle karşımıza çıkan orta segment serisinde, bu yıl siftahın Galaxy A53 ile yapılması bekleniyor. Bekleniyor diyoruz çünkü şu an için bu akıllı telefonun ne zaman ve kaç farklı versiyon ile satışa sunulacağı konusunda henüz net bir bilgi yok. Bununla birlikte, artık çıkış tarihi yaklaşmış olacak ki, yavaş yavaş Samsung'a yakın kaynaklardan bu telefona ait bilgiler gelmeye başladı.

Galaxy A53 bu fiyatla yok satar!

Öğrendiğimiz ilk bilgiye göre Samsung Galaxy A53 modeli, siyah, beyaz, açık mavi ve turuncu olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak. Bununla birlikte telefonda, serinin en son piyasaya çıkan modeli olan Galaxy A52s'de de tercih edilen 64MP'lik ana kamerayla satışa sunulması bekleniyor.

Yeni modelde hangi işlemcinin kullanılacağı, nasıl bir RAM seçeneğinin bulunacağı ya da pil boyutunun ne kadar olduğu gibi sorulara ise şu an için verebileceğimiz bir yanıt bulunmuyor.

Ayrıca telefonun fiyatına dair de bazı iddialar mevcut. Söylentilere göre Samsung A53 ile fiyat kıracak ve telefonu 150 dolar civarında çok uygun bir fiyattan satışa sunacak. Böylece Asya'da dahil pek çok bölgede kaybettiği pazarları geri kazanacak.

Yorumlar
ZAMcık
Turkiyede 3800tl
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.