Mobil

Galaxy Fold 3 fiyatı ortaya çıktı! Beklenenden çok daha ucuz

Galaxy Fold 3, Samsung kullanıcılarını sevindirecek bazı indirimlerle Galaxy Fold 3 cihazını duyurmayı planlıyor.

Galaxy Fold 3 fiyatı ortaya çıktı! Beklenenden çok daha ucuz

Samsung Galaxy Z Fold 2 ve Z Flip 5G pek ucuz cihazlar değil. Ancak şirketin katlanabilir akıllı telefonları yaygınlaştırma çabalarının bir parçası olarak Samsung'un Fold 3 ve Flip 3 için büyük fiyat indirimleri planladığı bildiriliyor.

SamMobile, Samsung'un Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3'ünün önceki modellerinden %20'ye kadar daha ucuz olacak. Bu da kullanıcıların en pahalı cihazda bile 400 $'a kadar tasarruf edebilecekleri anlamına geliyor.

İşte bir sonraki Galaxy Z katlanabilir cihazların maliyeti:

Galaxy Fold 3 fiyatı ortaya çıktı! Beklenenden çok daha ucuz - Resim : 1

Samsung Galaxy Z Fold 3 — 1.599 Dolar
Samsung Galaxy Z Flip 3 — 959 $

Sızıntı haber, yeni katlanabilir cihazların %20'ye kadar daha ucuz olacağını söylüyor. Bu nedenle yukarıda listelenen fiyatların biraz daha yüksek olabileceğini belirtmekte fayda var. Ancak yine bu fiyatlarla ürünler çok daha erişilebilir hale gelecek. Önceki bir rapor, Samsung Galaxy Z Flip 3'ün piyasaya sürüldüğünde 1.000 doların altına mal olabileceğini öne sürmüştü. Söylentiler şimdi doğrulanmış görünüyor.

Ayrıca Galaxy Z Flip 3 için 959 dolarlık fiyatın Galaxy Z Flip 5G'nin şu anki 1.199 dolarlık fiyatına dayandığını belirtmekte fayda var. Bu %20 indirim, orijinal Galaxy Z Flip'in 1.380 $ fiyatına uygulanırsa, Galaxy Z Flip 3 1.104 $ fiyat etiketine sahip olabilir.

Duyuru etkinliği yaklaştıkça kesin perakende fiyatları açıklanacaktır. Fiyatlandırma her zamanki gibi pazara göre değişecek ve Samsung'un müşterileri cezbetmek için cömert ön sipariş teşvikleri planladığı bildiriliyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3

Cihaz aynı genel tasarımı koruyacak, yani içeride büyük bir katlanabilir ekran ve dışarıda daha küçük bir ikincil ekran olacak. Bu seferki en büyük farklar ekranların altında yatıyor.

Dahili ekranın, daha önce bir ana akıllı telefonda kullanılmayan bir ekran altı kamera ile birleştiği bildiriliyor. Son raporlar önemli performans sorunları olmaması gerektiğini söylese de, geleneksel selfie kameralarına kıyasla nasıl performans gösterdiğini görmek ilginç olacak.

Öte yandan harici ekran, 120 Hz'lik pürüzsüz bir yenileme hızı için destek alıyor. Kalan teknik özelliklere gelince, Qualcomm'un Snapdragon 888'i karşımıza çıkacak. Batarya tarafında 4,275mAh olacak ve 12GB RAM ile 256GB depolama standart olarak sunulacak.

Samsung Galaxy Z Flip 3

Daha küçük ve daha ucuz olan Galaxy Z Flip 3, büyük kardeşlerinin temelleri üzerine inşa edilecek. 6.7 inçlik kapaklı ekran olacak, ancak bu sefer görünüşe göre daha ince çerçevelerle eşleştirilecek.

Arka panel, işlerin ilginçleştiği yer. Telefonun sızdırılan görüntüleri, arka kısmının üçte birinin siyah camla kaplandığı ve geri kalanının seçtiğiniz renkte olduğu çift tonlu bir tasarıma işaret ediyor.

Siyah alan, 1,4 inç boyutunda olduğu söylenen ikincil bir ekrana ve çift kamera kurulumuna ev sahipliği yapıyor. Kamera özellikleri henüz ise henüz belli değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.