Mobil

Galaxy Note 3 için 6.500mAh kapasiteli pil satışa sunuldu!

Bir kapak içerisinde satışa sunulan pil, Galaxy Note 3'te olası pil sorununun önüne geçiyor.


Üreticilerin mobil cihazlara dahil ettiği piller çoğu zaman kullanıcıları tatmin etmez. Kullanıcılar akıllı telefonlarında yoğun kullanımda dahi tam gün kullanım deneyimi yaşamak ister. Üreticilerin ise mevcut durumda tam günlük kullanım deneyimini iyi yansıtamadıklarını görüyoruz.

Olası bu tür durumlarda ise yedek pil ya da içerisine pil entegre edilen kılıflar kullanıcıların imdadına yetişiyor. Hong Kong merkezli Mugen firması Galaxy Note 3'e özel satışa sunduğu ve aynı zamanda masaüstü standı görevi de yürüten  6.500mAh kapasiteye sahip pilli kılıfı satışa sundu. 98.50 dolardan satışa sunulan pilli kılıfı satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

1384684443_mugen-note-3-retail-1.jpg

Ülkemiz kullanıcılarının da satın alabildiği Mugen Power kılıf aksesuarının kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Son olarak, Mugen firmasının üçüncü parti aksesuarlar konusunda oldukça güvenilir bir firma olduğunu belirtmekte yarar var. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.