Galaxy Note için Ice Cream Sandwich görüntülendi! (video)

Samgung Galaxy Note için Ice Cream Sandwich CTIA 2012′de görüntülendi.

Galaxy Note için Ice Cream Sandwich görüntülendi! (video)

CTIA Wireless 2012 fuarı, Amerika'nın Louisiana eyaletinin New Orleans şehrinde düzenlendi. Fuarda uluslararası ilk gününde birçok mobil cihazı duyuruldu. Etkinlik daha çok Amerikan operatörleriyle alakalı gelişmelerin yaşandığı bir fuardı. Samsung Galaxy Note sahiplerini sevindirecek gelişmelerde yaşandı bu fuarda.

1336505316_notegalaxy.jpg

Fuarda sergilenen AT&T operatörlü Galaxy Note'un yeni 'Premium Suite' ile yüklü geldiğini AndroidCentral sitesi fark etmiş.Google'ın Android 4.0.3 sürümünü taşıyan yazılım, daha önce internete sızan ICS Firmware'leri gibi değil hızlı ve akıcı bir şekilde çalışıyor. Android'in bu sürümü değişmiş olmasına rağmen TouchWiz arayüzünün görünüşünde fazla bir şey değişmediği görüldü.

Galaxy Note, sadece Güney Kore'de 2 Milyon sattı ve gelecek yeni güncellemeyle daha da verimli hale geleceği umut ediliyor. Telefondaki 5.3 inçlik ekran ve S Pen stylus kaleminin kullanışlı hale gelmesi için yeni uygulamalar eklenecek. Android'in bu sürümünün güncellemesini kullanıcılara bu ay içerisinde dağıtmaya başlayacağı tahmin ediliyor.

Galaxy Note satış konusunda herkesi şaşırttı ve bu cihazın ikinci bir modelinin de geleceği tahmin ediliyor. Eğer Galaxy Note almayı düşünüyorsanız önümüzdeki yaz aylarına kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz.

CTIA 2012′den Ice Cream Sandwich görüntülerini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Samsung'un Premium Suite yazılım paketiyle alakalı yayınladığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.