Mobil

Merakla beklenen etkinliğin biletleri tükendi

Google I/O etkinliği için satışa sunulan biletlere yoğun ilgi var.

Merakla beklenen etkinliğin biletleri tükendi

Her yıl geleneksel olarak mayıs ayında düzenlenen Google Geliştiriciler Konferansı 15-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yüksek bir katılımın beklendiği etkinlik için satışa sunulan tüm biletler 50 dakika içerisinde tükendi. Geçtiğimiz yıl ise biletler 30 dakika içerisinde tükenmişti. Etkinliğe katılım ücreti olarak 900$ ödenirken, akademik katılımcılar ise 300$ dolarak ödeyerek bilet sahibi oluyor.
[if !supportLineBreakNewLine]1363207063_googleio2012.jpg
[endif]

Google I/O etkinliği konferanstan öte bir etkinlik. Google ve Android cephesinde birçok yeniliğin kullanıcılara sunulduğu etkinlikte aynı zamanda Nexus cihazların da tanıtımı yapılmakta. Geride bıraktığımız yılda Android 4.1 Jellly Bean, Nexus 7 tabletle birlikte resmiyete kavuşmuştu.

2013’ün mayısında düzenlenecek etkinlikte Android 5.0 Key Lime Pie, Motorola cephesinden oluşturulduğu iddia edilen yeni Nexus “X Phone” ve teknik özellikler noktasında üst seviye detaylar sunan yeni nesil Nexus 7 beklenen yenilikler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.