Mobil

Galaxy S serisinin nasıl değiştiğini gösteren bir video yayınlandı!

Samsung, Galaxy S21 serinin tanıtı tarihi yaklaştıkça heyecanı yükselten paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Galaxy S serisinin nasıl değiştiğini gösteren bir video yayınlandı!

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S21 serisinin 14 Ocak tarihinde çıkması bekleniyor. Şirketin Galaxy S21 ile birlikte S serisinde köklü değişiklikler yapabileceği düşünülüyor.

Samsung, yakın zaman önce Galaxy S21 için bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda ise Galaxy S serisinin zaman içinde uğradığı değişiklikler gösteriliyor. Sonundaysa "Yeni bir galaxy bekliyor" yazısıyla bitiyor.

Galaxy S serisinin nasıl değiştiğini gösteren bir video yayınlandı!

Paylaşılan tanıtım videosu yalnızca 30 saniye sürüyor ve bugüne kadar Galaxy S serisi akıllı telefonların da yaşanan değişiklikleri içeriyor. Böyle bir videonun paylaşılması yakın zaman içinde tanıtılması beklenen Galaxy S21 serisiyle birlikte Galaxy S serisinde köklü bir değişikliğin olabileceği şeklinde yorumlanıyor. 

Videonun "Yeni bir Galaxy bekliyor" diyerek sona ermesi, Samsung'un bu sefer bir şeyleri değiştirmeye odaklandığını düşündürüyor. Samsung, her yeni Galaxy S serisi telefonda beklentiyi biraz daha yükseltti. Şirket Galaxy S21 serisinde de bu beklentiyi devam ettirecek gibi görünüyor.

Ancak kesin olan bir şey varsa Samsung'un yeni nesil Exynos işlemcilerinin Qualcomm'un en son işlemcilerine göre çok daha iyi bir performans gösteriyor olmasıdır. Bu durum düşünüldüğünde Samsung'un Qualcomm ile ciddi bir rekabete gireceği ortaya çıkıyor.

 
Yorumlar
💎G@kko💎
Ey gidi günler keşke almasaydım givi geli bana
Cevapla
💎G@kko💎
Yorum bahan ait del
💎G@kko💎
Hey gidi günler hey sene 2011 givi s2 yeni çıkmıştı sonra onu satıp s3 aldım sonrada iksperia arc s aldiydım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.